четвер, 8 квітня 2010 р.

ТЕЛЬ-АВІВ. Ізраїльський генерал заарештований разом з бандою торговців органами

жиди
В Ізраїлі заарештовано шістьох осіб, підозрюваних в незаконній торгівлі людськими органами. Серед заарештованих — бригадний генерал запасу 62-річний Мєїр Замір, 34-річний адвокат Натанель Мояль і його 77-річний колега Еліягу Рафаелі. Також затримано двох 34-річних чоловіків і 36-річну мешканку міста Рамле, передає NEWSru Israel.

Як повідомляє радіостанція Kol Israel, розслідування почалося два місяці тому. До поліції Нацерета звернулася 50-річна жінка, яка поскаржилася, що її обманом умовили пожертвувати свою нирку.

Жінці обіцяли за нирку 120 тисяч доларів, проте після операції, проведеної в одній з країн Східній Європи, отримала лише декілька тисяч шекелів. Розслідування показало, що йдеться про добре організовану структуру, яка працювала по всій країні і розшукувала потенційних донорів через оголошення в газетах і в мережі інтернет.

Жертвам обіцяли крупну компенсацію, після чого ті підписували декларацію, згідно якої є родичами реципієнтів. Найближчим часом очікуються додаткові арешти.

Нагадаємо, що подібний скандал вже відбувався в Ізраїлі минулого року. У серпні 2009 року шведська газета повідомила, що ізраїльтяни навмисне вбивали палестинців, щоб забрати їхні органи, а єврейські медики проводили вилучення органів без узгодження з родичами загиблих.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: