субота, 12 березня 2011 р.

Толерантність це... У «демократичній та толерантній» Німеччині за відмову розбещувати своїх дітей батьків саджають за ґрати

толерантність
В Німеччині жінка засуджена на 43 дні в'язниці за те, що відмовилася з моральних переконань відпускати своїх дітей на уроки «сексуального виховання». Предмет є частиною програми в початковій школі, в якій навчаються її діти. Наразі справа знаходиться на розгляді в Європейському суді з прав людини.

Фахівці організації Alliance Defense Fund (ADF), що представляє права цієї сім'ї в Страсбурзькому суді, повідомили, що за останні 5 років у Німеччині 35 батьків потрапили до в'язниці або повинні були виплатити солідні штрафи за відмову від відвідування їхніми дітьми уроків сексуального виховання в державних школах.

Голова організації «Професіонали за етику» (PPE), яка співпрацює з ADF у справі захисту прав батьків, Тереза Гарсія-Ноблехас уточнила, що за подібні «порушення» німецькі закони передбачають тюремне ув'язнення від 4 днів до півтора місяців або штраф у розмірі від 200 до 2 тис. євро. Гарсія-Ноблехас класифікує ці випадки як порушення міжнародного і європейського законодавства, де прописано, що в питаннях моралі першими і головними вихователями є батьки.

Джерело: Тризуб

Немає коментарів: