субота, 8 жовтня 2011 р.

СМЕРТЬ РОСІЇ. Росіяни неспроможні створювати нові ракети

надувна могутність
За повідомленнями ЗМІ путінської Росії, Путін і банкерівництво ракетно-космічної галузі були вимушені відмовитися від розробки нової ракети-носія для пілотованих запусків «Русь-М», яка повинна була прийти на зміну ракетам «Союз», що експлуатуються більше сорока років, одна з яких в серпні цього року впала.

«Розробку нової ракети, поки ми не вийшли з паперу на залізо, ми припинили», — сказав банватажок Роскосмосу Поповкин, виступаючи перед депутатами чекістського парламенту Росії.

На космодромі «Східний», який буде побудований в Амурській області, замість стартового комплексу для ракети «Русь-М» буде створений стартовий комплекс для ледь модернізованої ракети «Союз-2».

«Нових ракет, виходячи з тих завдань, які ми зробили пріоритетом, створювати не треба», — зробив хорошу міну при поганій грі Поповкин.

За його словами, для потреб роскосмосу достатньо  ракет «Союз і «Протон», а також ракети «Ангара», створення якої завершується, підкреслив злочинець. 3 серпня 2010 року в ході проведення міжвідомчих випробувань згорів ракетний двигун РД-191 для першого ступеню «Ангари».

КЦ

Немає коментарів: