середа, 26 січня 2011 р.

Таїландці громлять педофільські кубла російської мафії

москалі
За повідомленнями ЗМІ, в Таїланді почалися погроми і підпали російських «турфірм», що займаються «секс-турами» для російських педофілів, які приїжджають до Таїланду для розпусти з дешевими місцевими малолітніми повіями.

У Таїланді в секс-притоні Паттайя в ніч з понеділка на вівторок згоріло декілька офісів російських турфірм. Російські сутенери називають пожежі і гоніння умисним підпалом і початком погромів. Місцеві пожежники говорять, що «причиною спалаху могло стати коротке замкнення».

Як передає газета «Pattaya daily news», пожежа в Паттайі відбулася на вулиці Tхомсан 338/7 в бізнес-центрі на четвертому поверсі, де розташовуються офіси декількох російських «туроператорів», що належать російській мафії.  Спалах відбувся близько 05:30 ранку за місцевим часом.

Одночасно відразу шість російських турфірм, що працюють на популярному тайському острівному «секс-курорті» Пхукет, позбавлено права здійснювати свою діяльність протягом подальших п'яти років.

Рішення було ухвалене нещодавно утвореним органом по контролю в туристичній сфері — Комітетом з підтримки туризму під приводом, що російські підприємці здійснювали всі фінансові операції по оплаті турів безпосередньо в Росії і таким чином ні тайська влада, ні місцеві працівники туризму не отримували доходу з російських «відпочиваючих»

КЦ

Немає коментарів: