пʼятниця, 4 червня 2010 р.

На збіговиську Більдербергської групи в Іспанії обговорюватиметься напад США на Іран

Більдербергська група
Австрійська журналістка Джейн Бюргермайстер повідомила про плани світової «демократичної» закуліси, які обговорюватимуться 4–7 червня в Іспанії на щорічному шабаші організації «Більдербергська група»:

«Тепер, коли громадськості стала відома програма дій глобального уряду і була розкрита централізована світова економічна система, важливість щорічних конференцій Більдербергської групи обмежується виявленням нових кандидатів на політичні пости.

Основна частина порядку денного збіговиська більдербергерів в 2010 році була вже оголошена членам цієї групи за багато тижнів до початку зустрічі. Вона стосуватиметься питань, пов'язаних з потенційним військовим ударом по Ірану і майбутнім крахом євро.

Члени Тристоронньої комісії, які традиційно також відвідують щорічні шабаші більдербергерів, вказали, за інформацією, що просочилася, що серйозно обговорюватиметься війна з Іраном, в той час, як еліта продовжить використовувати економічну кризу для проштовхування централізованого економічного регулювання.

В ході недавнього засідання Тристоронньої комісії в Дубліні, на якій традиційно обговорюється спектр питань для подальшого обговорення на зборах більдербергерів, головний радник російського керівництва Михайло Слободовський повідомив одного члена організації «Ми — це зміна» (We Are Change), якого він помилково прийняв за колегу:

«Ми вирішуємо майбутнє світу. Нам потрібний світовий уряд», а щодо Ірану він заявив: «Ми повинні від них позбавитися».

Безперервне прагнення представити себе рятівниками, пропонуючи глобальне правління як рішення економічної кризи, було також підтверджене в недавній мові ватажка Міжнародного валютного фонду і члена Більдербергської групи Домініка Страусса-Кана, коли він заявив в Цюріху, що глобалізму потрібно розглядати «кризу як можливість» проштовхнути «нову глобальну валюту, що випускається міжнародним центробанком».

Наші джерела, близькі до Більдербергу, указують на розбіжності, що існують в глобалістських кругах. Молода еліта і нуворіші стурбовані тим, що глобальна економіка опускається дуже швидко і дуже рано і що наслідки в довгостроковій перспективі будуть такими драматичними, що можуть бути поставлені під загрозу багатство і вплив інсайдерів.

Про ці розбіжності в контексті геополітики також повідомив недавно засновник Тристоронньої комісії і крупний член Більдерберга Збігнев Бзежинський, який, крім того, розкрив, що «глобальне політичне пробудження» у поєднанні з внутрішньою боротьбою серед еліти загрожує звести нанівець просування на шляху до єдиного світового уряду.

Та обставина, що глобалізм також обговорює цей план, а також чи буде, а якщо буде, то коли, крах євро і чи послідує за ним крах американського долара, також публічно обговорювалося в останні тижні.

Колишній ідеолог політики Банку Англії Давид Бленчфлауер повідомив агентство Bloomberg News, що регіон євро може звалитися в результаті боргової кризи в Греції, яка загрожує розповсюдитися на інші країни континенту.

Сищик-ветеран Джим Тукер, що стежить за Більдербергом, указує в своїй останній статті, що корпоративні ЗМІ вже декілька тижнів зомбують громадськість за ухвалення плану Більдерберга.

«Контрольовані Більдербергом ЗМІ в Європі і Західній Півкулі зомбують громадськість погодитися з двома сверхсекректнимі завданнями у переддень наради 4–7 червня в Ситхесі, Іспанія:
1) напад США на Іран
2) вихід з економічних складностей (бейлаут) Греції і інших країн Європейського Союзу (ЄС)», пише Такер.

Зараз, коли більше не тримається в таємниці і розкритий громадськості план створення глобального уряду, головним завданням Більдерберга стала підбірка політичних кадрів на майбутні високомогутні позиції усередині ієрархії нового світового порядку.

Найцікавіше питання, яке вирішуватиметься цього року на конференції в Ситхесі, Іспанія, хто приїде на ці збори. В той час, як новий коаліційний уряд Давида Камерона в Сполученому Королівстві в своїй риториці опирається експансії Європейського проекту Більдерберга, він займається призначенням проєвропейських політиків на впливові пости.

Буде цікаво постежити за можливими відвідинами збори Більдербергськой групи Камероном і його новим підручним Ніком Клеггом, а також за тим, чи були запрошені на зібрання які-небудь члени відправленої до відставки лейбористської партії у Великобританії.

Напередодні невідкладних виборів після відставки вірного слуги Більдерберга Гордона Брауна, Більдерберг займеться підбором кандидата в майбутні прем'єр-міністри Великобританії, наприклад, Девіда Міллібенда», передає з Відня Джейн Бюргермайстер.


Джерело: Тризуб

Немає коментарів: