пʼятниця, 4 червня 2010 р.

Студента Срібного виключили з КПІ за руйнування пам’ятника Леніну

бидлоеліта
Сьогодні студента 5-го курсу хіміко-технологічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Івана Срібного, який проходить по справі за руйнування пам'ятника Леніну в Києві, виключили з вишу.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

12 травня у КПІ надійшов лист із прокуратури, в якому повідомлялося про те, що хлопець брав участь у пошкодженні пам'ятника Леніну 30 червня 2009 року. Комісія ректорату майже одноголосно проголосувала за його виключення з формулюванням: «за дії, які не відповідають високому званню студента».

Офіційне виключення відбудеться у понеділок, 7 червня, коли рішення комісії підпише ректор. «Чи приміряє Михайло Згуровський на себе рукавиці Єжова чи пенсне Берії? Бо може дійти до того, що з українських навчальних закладів виключатимуть за українську мову», — зазначили у ВО «Свобода».

Як повідомлялося, 28 травня 2010 року відбулося судове засідання у справі щодо Миколи Коханівського, Андрія Тарасенка, Олександра Задорожного, Богдана Франта та І.Срібного, які обвинувачуються у пошкодженні пам`ятника Леніну на Бесарабській площі. Наразі суд тільки прийняв справу до розгляду. 17 червня на 15 годину призначене перше судове засідання.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: