четвер, 11 квітня 2013 р.

Толерастія - проект виродків. У Нідерландах дозволили діяльність організації педофілів.

толерантність


Голландський апеляційний суд зняв заборону на роботу організації, яка виступає за легалізацію сексуальних відносин між дорослими людьми і дітьми, не знайшовши в її діяльності нічого протизаконного, пише "Барометр".

Рік тому цивільний суд у місті Ассен ухвалив рішення про розпуск організації педофілів Martijn, оскільки її діяльність "грубо зневажає мораль нашого суспільства".

Однак апеляційний суд у Леувардені порахував, що члени групи не закликають до насильства, а лише хочуть створити основу для обговорення теми педофілії, а значить, не загрожують суспільству.

При цьому судді визнали, що лобіювання педофілії йде врозріз із суспільною мораллю, однак вирішили, що голландці можуть протистояти "небажаним заявам і неналежній поведінці", не накладаючи на організацію ніяких заборон.

Незважаючи на те, що деякі члени групи Martijn вже відбувають тюремні терміни за педофілію, суд не знайшов нічого протизаконного на їхньому сайті.

Голова організації і засновник політичної партії педофілів Ад ван ден Берг був недавно засуджений до 3-річного тюремного ув'язнення, з яких 1 рік умовно, за зберігання дитячої порнографії.

Нинішній ватажок голландських педофілів Мартін Уттенбогаард заявив, що незабаром всі 60 членів організації проведуть збори, щоб обговорити подальші дії.

Християнські організації Нідерландів в свою чергу заявили, що будуть і далі боротися з Мартіном і його послідовниками, і все ж таки спробують позбавити педофілів права голосу в суспільстві.

Зазначимо, що у 2010 році Голландська політична партія педофілів оголосила про свій розпуск. Ліквідація відбулася після того, як політикам не вдалося набрати необхідну для участі у виборах кількість голосів. Партія, яка раніше пропонувала знизити шлюбний вік громадян до 12 років, не набрала і 600 необхідних підписів. Засновник політичної групи заявив, що обговорення репутації партії затьмарило розмову щодо суті запропонованих нею ініціатив.

Джерело: Княже Місто

Немає коментарів: