вівторок, 11 травня 2010 р.

Newsweek: Москва готує економічне поневолення більше 60 країн світу

москальські виродки
Агресивна імперіалістична Росія планує захопити енергетику і нафтогазову сферу у ряді впливових країн світу, і розглядає як стратегічне завдання захоплення газотранспортної системи України, а також готує економічне поневолення країн Балтії.

Про це мовиться в спеціальній програмі, підготовленій російською тербандою МЗС Росії, яка потрапила в розпорядження російської версії журналу Newsweek.

У новій російській зовнішньополітичній доктрині розписані зловісні плани Росії відносно 61 країни.

Документ під назвою «Програма ефективного використання на системній основі зовнішньополітичних чинників в цілях довгострокового розвитку Російської Федерації» був підготовлений в лютому 2010 року.

Як повідомляє видання, формальний кремлівський ватажок Мєдвєд заздалегідь вже її схвалив, і зараз документи проходять узгодження у першого віце-прем'єра чекістської хунти Шувалова.

«Сенс документа в тому, що Росія має намір проводити зовнішню політику, в якій не буде друзів і ворогів, а будуть тільки інтереси», — пише Newsweek.

Росія хоче захопити енергетику, транспорт, технології в Німеччині, Франції і Італії. У документі йдеться і про доступ до американських технологій, залученні інвестицій і необхідності переконати США відкликати санкції відносно російських чекістів-капіталістів, що співробітничають з Сірією і Іраном.

Згідно нової доктрини, пропонується скуповувати підприємства в країнах Балтії «з урахуванням падіння їх інвестиційної привабливості для країн ЄС і серйозного здешевлення національних активів, добиватися використання території і транспортної інфраструктури для транзиту вантажів в ЄС».

На українському напрямі ставиться стратегічне завдання — захоплення Росією газотранспортної системи України.

Також автори проекту відзначають, що необхідно «добиватися використання нафтопроводу Одеса — Броди в реверсном напрямі, що обмежити доступ України до каспійської нафти».

Джерело: КЦ

Немає коментарів: