субота, 10 липня 2010 р.

В Одесі затриманий черговий російський педофіл

смерть збоченцям
Одеські міліціонери затримали в Одесі 37-річного громадянина Росії, який звинувачується в педофілії. Чоловік, що є батьком двох дітей, спробував згвалтувати 11-річного одесита, повідомляє Новий Регіон.

У міліцію про сексуальні домагання з боку підозрюваного повідомили батьки хлопчика. Дитині вдалося вирватися від гвалтівника, після чого він повідомив про події дорослим.

Як передає прес-служба ГУ МВС в Одеській області, компанія дітей грала у дворі одного з будинків по вулиці Магістральній. В цей час на балкон вийшов чоловік і попросив хлопців нарвати йому груш і віднести в квартиру за винагороду. Діти виконали його прохання, отримали 20 гривень, після чого він попросив одного з хлопчиськ затриматися. Залишившись наодинці з жертвою, педофіл, погрожуючи дитині зброєю, примусив її задовольняти свої сексуальні витребеньки. Малюкові вдалося вирватися і втекти в той момент, коли чоловік відвернувся.

Прибулі за вказаною хлопчиком адресою співробітники міліції застали в квартирі 37-річного громадянина Росії, який виявився раніше судимим. Батько двох дітей проживав на орендованій квартирі і зізнався, що у момент спілкування з хлопцями знаходився в нетверезому стані, а тому не пам'ятає, що робив.
Джерело: КЦ

Немає коментарів: