середа, 28 липня 2010 р.

За неповагу до путіна російський суд проголосив YouTube терористичним сайтом

За повідомленнями ЗМІ Росії, 27 липня російський суд в Комсомольску-на-Амурі заборонив громадянам ЗФ заходити на оголошений терористичним сайт YouTube на підставі позову до суду прокурора міста Комсомольск-на-Амурі Володимира Пахомова.

Прокурор вказав, що в ході проведеної  за інформацією місцевого УВС перевірки були виявлені якісь «екстремістські матеріали», а саме відеоролик «Russia for Russians», який був раніше офіційно визнаний інакомисленим (на жаргоні катів, «екстремістським», тобто чекістсько-демократичним жупелом-аналогом комуністичного жупела «антирадянський») матеріалом.Суддя Ганна Айзенберг ухвалила, що провайдер «РА РТС «Роснет»  «не забезпечує безпеку користувачів мережі і в результаті жителі Комсомольска-на-Амурі дістають вільний доступ до сайту YouTube екстремістської і терористичної спрямованості».

Позов прокурора був визнаний обгрунтованим, суд вважав порушеними конституційні права громадян і для їх відновлення зобов'язав провайдера заборонити доступ до YouTube.

Необхідно підкреслити, що прокурор оголосив YouTube тільки екстремістським, а суддя Айзенберг ухвалила, що він не тільки «екстремістський», але також і «терористичний».

Йдеться про відео «Росія для росіян», що є уривком (тривалістю 33 секунди) з фільму Костянтина Душенова.

Його можна подивитися тут. У цьому уривку з фільму вся крамола полягає в тому, що Душенов «нешанобливо» відзивається там про путіна.

Немає коментарів: