середа, 15 вересня 2010 р.

КАТИНЬ-2. Українські пілоти на практиці підтвердили, що польський Ту-154 був збитий російською ракетою земля-повітря

Терор - традиція москви . Грозний, 31 березня 1995р.
Згідно повідомленню українського агентства Уніан, українські пілоти на симуляторі польоту для літака Ту-154 змогли посадити машину в погодних умовах на момент посадки літака президента Польщі Леха Качинського 10 квітня в окупованому Росією білоруському місті Смоленськ.

Як передає кореспондент Уніан в Польщі, відповідну симуляцію польоту провели в Національному Київському авіаційному університеті на прохання польських журналістів програми Superwizjer TVN.

Пілоти посадили машину в аналогічних погодних умовах, грунтуючись на показах бортового устаткування.

Землю екіпаж побачив на висоті близько 50 метрів.

Крім того, пілоти спробували посадити літак при нульовій видимості, що їм також вдалося.

Контрольований тербандою ФСБ московський авіаційний комітет (МАК) опосередковано називає причиною Смоленського теракту ФСБ  «помилку пілотів, які спробували посадити літак, не дивлячись на сильний туман».

Нагадаємо, що згідно розслідуванню, проведеному незалежними польськими ЗМІ, польський президентський літак був заманений в лощину російськими терористами з банди ФСБ за допомогою міконінга і злочинних наказів російських чекистів-«авіадиспетчерів», а потім збитий ракетою земля-повітря. Поляків, що вижили, включаючи, мабуть, самого президента Качиньського, спецгрупа ФСБ добила з пістолетів і вогнеметів.

КЦ

Немає коментарів: