вівторок, 20 грудня 2011 р.

Дітям про тролінг

Любі діти! У своїх листах ви питаєте мене – чим ви можете допомогти БРАТСТВУ, аби швидше настав кінець світу? Для цього вам треба стати блоґґерами та зафрендити один одного. Нехай ваші батьки не хвилюються – нічого поганого вам робити не доведеться. Ми з вами будемо робити те, що й дорослі блоґґери – брати участь у виборах. Спочатку, БРАТСТВО обиратиме Путіна Медведєвим. Це дуже важливо, я вам потім поясню, чому.

Щоб обрати Путіна, кожен з вас має знайти в соціальних мережах сімох друзів з Росії та розіслати їм листа такого змісту: «Шановний електорате (або Шановна електоратко!) Дуже прошу Вас на наступних виборах обрати Медведєвим Путіна. Коли ви цього не зробите, Путін втратить роботу. Тоді він, слідом за Савіком Шустером, переїде на Україну, щоб продовжити свою кар’єру Медведєва у нас – як всі колишні московські зірки, починаючи з Маслякова. Ми цього не хочемо. Нехай він лишається у вас, бо нам вас зовсім не шкода. Слава Україні!
З повагою.

Петрик П’яточкін (або його сестра Оленка)»
Але багато росіян уже не розуміють українську мову, бо після розпаду СРСР її перестали викладати в російських школах. Тому ви маєте перекласти цей лист російською. Наприклад, так: «Уважаемый гр. Шариков П.П./гр. Шарикова П.П.(ненужное зачеркнуть). Призываем вас подать голос и лапу за кандидата ЕдРо в ПрезЕрЕф гр. Путина В.В. 1952 г.р. б.п.
Выдача открепительных талонов на кости состоится по месту регистрации по простым числам. По получении – съесть.
Идеологический отдел территориального управления ФСБ».
Ви можете перекласти свій лист інакше. Найкращі переклади ми опублікуємо, а переможець отримає приз – новий альбом Дмитра Корчинського з видами Португалії.
Любі діти, ви вже достатньо дорослі, аби дізнатись що буде, коли Путіна не оберуть Медведєвим. Тоді він приїде сюди, і його оберуть Януковичем замість нашого Президента Віктора Федоровича Януковича. Тепер ви зрозуміли, що поставлено на карту України?! Тоді не гальмуйте, та мерщій починайте тролити, бо інакше всім буде погано.

Немає коментарів: