понеділок, 14 листопада 2011 р.

Толерантність це... Лесбійська пара з США готує свого прийомного сина до операції зі зміни статі

Толерантність. Сатанинські плакати на стінці у берлінській школі.
Фото Німецької хвилі.

Лесбійська пара з американського міста Окленд готує свого 11-річного прийомного сина Тома до операції зі зміни статі, повідомляє Fox News.


За словами Полін Морено і Дебри Лобел, Том із народження почувається дівчинкою й хоче дійти в цьому питанні до кінця. Хлопчик почав приймати гормони, що уповільнюють процес статевого дозрівання. Таким чином, лікарі готують підлітка до операції зі зміни статі, яку йому можуть зробити через кілька років.


Прийомні батьки Томмі — лесбійська пара з Каліфорнії — заявили, що як тільки вони дозволили підлітку називати себе жіночим ім'ям Теммі й носити сукні, його настрій і загальний стан різко покращилися. За словами жінок, вони не можуть піти проти законів природи і з розумінням ставляться до такого непростого рішення свого прийомного сина.
Жінки, що багато років живуть у шлюбі, були шоковані, коли їхній син заявив, що хоче змінити стать. "Одне — відчувати потяг до людей однієї з тобою статі, інше — жити в чужому тілі", — кажуть жінки.


За їхніми словами, Том уперше сказав, що не хоче бути хлопчиком, у сім років. Через вроджений дефект мови дитина заговорила досить пізно, тому прийомні батьки навчили її мові жестів. Жінки зазначають, що Томмі завжди використовував жіночий знак для позначення себе. Пізніше лікарі діагностували у хлопчика розлад гендерної ідентичності.


Багато американських лікарів уже засудили жінок і заявили, що домагатимуться прийняття закону, котрий забороняє приймати гормони дітям до 18 років. Деякі медики кажуть, що жоден добропорядний лікар не погодиться таким чином поламати дитині життя. Вони звинувачують Морено і Лобел у підкупі лікарів.


Зараз Томмі знаходиться у спеціальній лікарні для дітей із гендерною дисфорією. Лікарі колють йому спеціальні гормони, які уповільнюють процес статевого дозрівання. За словами медиків, у 14 років підлітку необхідно буде прийняти остаточне рішення, залишатися хлопчиком чи ні. В останньому випадку, йому пропишуть жіночі гормони, після чого проведуть операцію зі зміни статі. Крім Томмі у Полін Морено й Дебри Лобел є двоє дорослих синів.


Нагадаємо, у квітні цього року повідомлялося, що австралійський суд дозволив провести операцію зі зміни статі десятирічному хлопчикові на ім'я Джемі, таким чином він став наймолодшою ​​людиною, що готується до такої операції.


Джерело: Тризуб

1 коментар:

Анонім сказав...

хворі люди... їм самим тре вколоти дешо у відоме місце
брати і лікувати - це максимум?
а по великому рахунку таких тре "за борт"