середа, 4 серпня 2010 р.

Пастора Черновецького звинувачують у створенні злочинної організації

 Ватажок злочинної організації "Посольство Боже",
афро-африканський мігрант Сандей Аделаджі
Крім "шахрайства в особливо великих розмірах", афро-африканському мігранту, пасторові т.зв. "Посольства Божого" Сандею Аделаджі висунули більше серйозне обвинувачення - "створення злочинної організації".
Санкція за цією статтею передбачає до 12 років ув'язнення, пише "Газета по-київськи".
За словами начальника слідчого управління МВС Віктора Ільчука, що курирує справу Аделаджі, матеріали по організації пастора збиралися давно, і коли їх стало достатньо - вирішили розширити список статей обвинувачення.
Адвокат Іван Боднарук, що представляє інтереси потерпілих в аферах "Кінгз Кепітал" і ПП "Грант" задоволений таким рішенням слідства, однак дивується, чому пастора досі не заарештували.

"У нас якщо велосипед хтось украде - відразу ж сяде в СІЗО, а отут мова йде про створення навіть не злочинного угруповання, а цілої злочинної організації! З погляду кримінального  права, злочинна організація - вищий ступінь кримінальної діяльності", - сказав Боднарук.

Що стосується інших кримінальних справ, пов'язаних із "Посольством Божим", то 10 серпня в Дніпровському суді почнуть судити Жанну Кисіль і її поплічника Павла Косенка, які виманили в людей мільйонні суми, узяті в кредит під заставу власного житла.
Також днями повинні порушити ще одну кримінальну справу по аферистах з "Клубу тисячі мільйонерів".
Як відомо, справи "Кінгз Кепітал" і НП "Грант", за якими Аделаджу офіційно обвинувачують у шахрайстві, об'єднали в одне провадження, а майно пастора заарештували, щоб забезпечити компенсації за позовами потерпілих.

Джерело: УП

Немає коментарів: