вівторок, 31 серпня 2010 р.

ДИКІ МОСКАЛІ. Постовий Васильївського районного відділу УДАІ в Запорізькій області України залишився без пальця після зустрічі з порушником швидкісного режиму з Росії.

ДИКІ МОСКАЛІ

Як розповіло кореспондентові агентства «Інтерфакс-Україна» джерело в правоохоронних органах, інцидент відбувся 28 серпня на трасі Харків-Сімферополь.

У районі села Каменське постові ДАІ зупинили «Лексус» з російськими номерами. Швидкість машини сягала 180 км/ч. За словами співробітників Державтоінспекції, водій пред'явив посвідчення працівника охоронної структури Росії і поводився агресивно.

Під час перевірки документів водія між господарем «Лексуса» і одним з даїшників (якому 30 років) виникла сутичка: водій, у прямому розумінні слова, зубами вирвав документ з рук даїшника. В результаті запорізький міліціонер залишився без фаланги пальця на руці.

З представниками правоохоронних органів водій спілкувався вже у присутності адвоката, який приїхав на місце НП. Громадянин Росії пояснив слідству, що використовував зуби як захист від кулаків інспекторів руху.

Тим часом постраждалий даїшник стверджує, що не торкався водія. У свою чергу запорізька міліція і прокуратура не коментують інцидент.

За даними джерела в правоохоронних органах, «зубастий» москаль затриманий, а прокуратура в Запорізькій області порушила кримінальну справу за фактом конфлікту. 

Немає коментарів: