четвер, 19 серпня 2010 р.

Москва перетворилася на відстійне місто-ізгой

дякуйте москалі, що я не Бог
Тісно пов'язане з тербандой ФСБ московське  видання «Стрінгер» повідомило в статті свого главреда Токаревої про становище в Москві. Чекістам видніше. Видання пише:

«Москву покинули службовці посольств світових держав з сім'ями. Уряди цих країн ухвалили рішення про те, що мешкання в Москві загрожує здоров'ю їхніх громадян.

Запахло світовим скандалом. Москва різко втрачає статус придатної для проживання території. Додалися ще пожежі радіоактивних брянських лісів.

У  Підмосков'ї не залишилося  жодного куточка, куди б не проникли дим і гар. Врятуватися ніде. Нічим дихати.

Москва і Підмосков'я неухильно перетворилися з вітрини країни в місто-ізгой, забудоване безглуздими торговими центрами, оптовими базами, офісами і хмарочосами, які затримують рух повітря, доповнюючи картину чаду.

Жити без чистого повітря не можна. А жити в Москві і її околицях вже зараз — небезпечно для здоров'я. Рак легенів забезпечений. Цивілізований народ звалює.

Така доля у відстійних міст, де середня тривалість життя не перевищує п'ятдесят років, де діти ходять зелені і страждають астмою. Їхні батьки борознять простори у пошуках докторів, які вилікували б дітей від витрішкуватості унаслідок хвороби щитовидки, збільшення печінки, раку крові і так далі.

Місто все інтенсивні Рубльовці проживатимуть таджики з ринку. Вони займатимуть порожні особняки, як бомжі займали котеджі в радіоактивній зоні Прип'яті, де збирали радіоактивні гриби і ягоди і насолоджувалися життям, поки не померли.

Період православного освоєння простору Москви і області безславно закінчиться повною перемогою «братів наших менших».

Протистояти цьому буде нікому — всі просто звідси звалять, і завойована територія дістанеться муллам, разом з шмотками кремлівських дружин і пуфами з Рубльовки.

Всі мегаполіси проходять, як і імперії, стадії розвитку, останню з яких ми зараз випробовуємо на своїй шкурі, перед тим, як місто покине останній клерк в білому комірці і місто буде залишене на  розграбування».

Джерело: КЦ

1 коментар:

Анонім сказав...

а там дожди хоть начались или нет?
я до того, как над киевом пошел дождь два дня из окна наблюдала смог стоявший в районе никольско-ботанической, вокзала и тд. у нас тоже "шото не то".