четвер, 19 серпня 2010 р.

США надають таємну допомогу зараженій радіоактивними викидами Росії

москалота
Престижне американське спеціалізоване видання ветеранів американської армії і працівників держдепартаменту Veterans Today («ветерани сьогодні») опублікувало статтю Боба Ніколса про таємну допомогу, що надається США Росії в боротьбі з радіацією від лісових чорнобильських пожеж і знищення вогнем складів і заводів з виробництва ядерної зброї. У статті, озаглавленій «Евакуюйтеся зараз! Це не навчання», мовиться:

«Цього літа Росія згорає у вогні. Москву охопив дим, і посольства країн Євросоюзу спустіли.

Що трапилося?

По всій Росії палахкотять тисячі пожеж. І найголовніше, горять заводи з виробництва ядерної зброї і реактори навколо Маяка, а проектні майстерні колишнього Радянського Союзу по урану охоплені димом, що піднімається вгору. Дим токсичний і радіоактивний у всіх сенсах цього слова.

Російські лісові пожежі спалюють старий завод з виробництва водневих бомб і заражені Чорнобилем ліси. Абсолютно точно можна сказати, що в повітря було викинуто не менше 241.000.000 смертельних доз радіоактивності. Завдяки особливим властивостям ядерних речовин, крихітні керамізіровані радіоактивні частинки залишаються в повітрі протягом довгих місяців або навіть років, поки вони не будуть вимиті яким-небудь видом опадів.

Кромки сніжинок є хорошими очищувачами радіоактивних частинок.

Щойно до Москви вилетіли два літака С130 ВПС США. Мова, швидше за все, про лабораторію по ядерної зброї фірми «Лівермор» або одну з інших семи лабораторій по ядерній зброї в США.

Запитайте себе самі. Що могло так налякати російські ядерні сили, щоб вони звернулися по допомогу до свого старого ненависного ворога часів холодної війни, до американських ВПС?

Є простій спосіб, щоб люди в світі дізналися, що відбувається з розміщеними на літаках даними по Чорнобилю і Маяку. Ми сплатили ці дані в усякому разі, незалежно від того, чи йдеться про російські, американських або євросоюзних даних. 

Розкрийте цю інформацію. Розповсюдьте її в Інтернеті по всьому світу, і хай люди самі вирішують, в якій країні їм безпечно жити з своїми сім'ями.

Якщо ви запланували поїздку до Європи або Росії, не їдьте. Якщо ви вже там, негайно виїжджайте. Якщо у вас там сім'я або друзі, витягніть їх звідти, якщо зможете. Це не навчання. Це реальність.

Інша можливість придивитися до зони національної самопожертви Маяк в Росії, полягає в тому факті, що старий Радянський Союз виробив в цілому 30.000 збройових термоядерних засобів. Були численні «події» на Маяку, які не повинні були трапитися і «офіційно» ніколи не трапилися. Уряд, звичайно, збрехав.

Тисячі лісових пожеж палають в Росії навколо старих заводів з виробництва водневих бомб. 1000 квадратних кілометрів навколо Маяка є однією з найбільш заражених на землі зон, тому що Урановий проект Маяк випускав найбільш отруйні речовини на землі  для найсмертоносніших на землі засобів озброєння.

Виробництво термоядерної зброї — це дійсно мерзенна справа. Що стосується зброї масового знищення, то це реальність.

За станом інформації на 15 серпня 2010 року всьому персоналу в Росії і Європейському Союзі рекомендується залишити ці країни. Я повторюю. Це не навчання. Якщо ви не можете виїхати, хай виїдуть ваші маленькі діти. Хоча може бути, це вже пізно».

джерело: КЦ

Немає коментарів: