вівторок, 12 жовтня 2010 р.

Німецький фонд готує підручник з пропаганди толерастії та збочень для українських журналістів.

Наші чоловіки були і будуть найсильнішими,
а жінки найгарнішими в світі!
Німецький фонд ім. Гайнріха Бьолля в Україні розпочинає роботу над підручником з гендеру та гендерної рівності для факультетів журналістики в Україні.

В інтерв’ю Deutsche Welle керівник відділу країн Східної Європи Фонду імені Гайнріха Бьолля у Берліні якийсь Вальтер Кауфманн зазначив, що в Україні варто більше приділяти уваги гендерній освіті. «Сьогодні розвивати гендерну освіту важко, коли у суспільстві панує неопатріархальна ідеологія (тобто традиційні сімейні цінності) – чоловік має бути сильним, мовляв, бути главою сім'ї (цікаво, а яким має бути чоловік в уявленні здегенерованих німецьких педерастів?!), а жінка просто бути щасливою і сидіти вдома, розвинута гомофобія (неприйняття суспільством статевих збочень і педерастії) тощо», - вважає Кауфман. Саме ці фактори підштовхнули представництво німецького фонду у Києві розпочати розробку та написання підручника з гендерної рівності для факультетів журналістики в Україні. Нині розшукують авторський колектив. А завданням підручника називають потребу дати виважені, наукові дані про принципи гендерної організації та функціонування різних сфер культури, політики та суспільства (це так толерантною пташиною мовою називається сатанізм, пропаганда педерастії та заперечення права на нормальну людську сім'ю – як  відсталий пережиток минулого).

Як запевнив керівник представництва Фонду у Києві Кирило Савін – підручник для вишів матиме світоглядний характер (!!!), а не просто аналізуватиме відмінності між жінками й чоловіками. Підготовку підручника саме для журналістів, Савін пояснює тим, що в майбутньому пропаганда толерантного ставлення до збочених схильностей всякого роду сатаністів і педерастів охопить більшу аудиторію, ніж просто студентську. 

Пропагандою та дослідженнями сатанізму, содомії та толерастії переймаються не лише німецькі фонди в Україні. Наприкінці вересня Програма розвитку ООН за підтримки ЄС завершила конкурс зі створення перших кафедр гендерних студій у п’яти вищих навчальних закладах України. 

До теми:
Немає коментарів: