субота, 16 жовтня 2010 р.

Свято толерастії: у трьох університетах Німеччини - Тюбінгена, Мюнстера і Оснабрюка - відкриються факультети з підготовки імамів і викладачів ісламу


Tolerastia толерантність

Як повідомляє агентство DAPD з посиланням на заяву міністра у справах науки і освіти ФРН Аннети Шаван, студентів будуть навчати за спеціальністю "ісламська теологія". Заняття стартують з зимового семестру 2011 року, а поки що університети розробляють програму і єдині навчальні стандарти.

За даними німецьких ЗМІ, гроші на створення ісламських навчальних центрів при університетах надасть федеральна влада. Кожному університету виділять по чотири мільйони євро протягом п'яти років. Потім схему фінансування можуть змінити.

Зазначимо, що нині більшість імамів приїжджають до Німеччини з інших країн, і переважно це люди, які не володіють німецькою мовою і не знайомі з побутом мусульманських громад у Німеччині.

Підготовка власних імамів, які добре знають німецьку мову і повсякденне життя в Німеччині, є одним з головних принципів політики уряду ФРН з інтеграції вихідців з мусульманських країн у німецьке суспільство.

Тим часом Аннета Шаван заявила про наміри влади розширити викладання основ ісламської релігії в школах. За її словами, необхідно запровадити урок ісламу в якомога більшій кількості німецьких шкіл.

Нагадаємо, у вересні німецький журнал Stern оприлюднив результати соціологічного дослідження, яке показало, що майже половина жителів Німеччини (46%) побоюється засилля мігрантів.


До теми:
Немає коментарів: