вівторок, 7 вересня 2010 р.

Толерантність це...Сатанинська «Рада Європи» має намір заборонити слова «мати» і «батько»

Inquisitio Heretic Pravitatis Sanctum Officium

Сатаністи в Раді Європи збираються вилучити з офіційних документів такі слова, як «мати» і «батько». На думку дегенератів-членів Ради Європи, ці слова мають «сексистській характер і принижують жінок», пише німецька газета Die Welt.

У резолюції парламентських зборів Ради Європи мовиться, що уявлення про домогосподарку є традиційною моделлю поведінки, приписуваній жінці, а це заважає встановленню повного рівноправ'я статей.

З ініціативою відмінити слова «мати» і «батько» виступила спочатку представниця соціалістичної партії Швейцарії дегенератка Доріс Штумп. За даними німецької газети Bild, вона заявила в своєму обігу до членів Ради Європи, щоб жінок не зображували як «пасивних і другорядних істот, матерів і сексуальних об'єктів».

Швейцарія в даному випадку є прикладом вживання «нейтральної і політкоректної» лексики в діловому спілкуванні. Місцеві чиновники замінюють слова «мати» і «батько» на «один з батьків» або рідше «батько».

Вкажемо в зв'язку з цим, що нова атака на сім'ю і сімейні цінності, організована апологетами демократичного фундаменталізму, проходить на тлі тотального насадження содомії у всі сфери життя демократичного Заходу.

Содоміти отримують право всиновлювати дітей, перетворюючи їх на собі подібних. Содоміти обох статей не тільки стають міністрами і головами держав, але й відкрито оголошують про це, публічно демонструють свої збочені схильності, і законодавчим шляхом повсюдно насаджують содомію під виглядом толерантності, демократії і пошани прав людини.

При цьому право на нормальну людську сім'ю і природні людські відносини поступово стають «відсталим пережитком минулого».


2 коментарі:

Анонім сказав...

Сашко - а чому ти вважаєш що «один з батьків» гірше в офіційних документах ніж «мати» і «батько» ???

Oleksandr Biletskyi сказав...

Тому, що шукаю причини, а не дивлюся тільки на наслідки