понеділок, 22 березня 2010 р.

Керувати поліційними структурами режиму внутрішньої окупації будуть одіозні кадри Кучми


Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Рівненській області очолить Олег Сало.
Про це повідомляють джерела Української правди.
Як відомо, до 2005 року Сало очолював міліцію Львівщини. Після Помаранчевої революції Генпрокуратура порушила проти нього кримінальні справи за порушення виборчого законодавства та зловживання службовим становищем. Він був оголошений у міжнародний розшук.
Пізніше кримінальні справи були закриті у зв'язку з відсутністю складу злочину. Сало вважався людиною Сергія Медведчука, брата глави адміністрації президента Леоніда Кучми Віктора Медведчука.
Крім того, управління МВС у Чернівецькій або Івано-Франківській області може очолити Василь Варцаба.
До 2004 року він очолював ГУ МВС у Закарпатській області. У грудні 2004 Варцаба був звільнений з цієї посади, а у червні 2005 його оголошували у міжнародний розшук. Ім'я Варцаби стало відоме після скандальних виборів мера Мукачевого у квітні 2004.
Також, за словами джерел, Закарпатську міліцію має очолити Віктор Русин.
До Помаранчевої революції він був першим заступником Варцаби. У вересні 2005 Русин був заарештований і півроку утримувався під вартою у слідчому ізоляторі.
Крім того, міліцію Запорізької області має очолити Валерій Нонік.
Як відомо, до 2005 року він був начальником ГУ МВС у Кіровоградській області. Також він був керівником служби охорони Блоку Литвина.
Під час виборів 2006 року його ім'я фігурувало в інциденті з побиттям кандидата в депутати до Корольовської райради Житомира від "Нашої України" Володимира Зубрицького.
Також джерела повідомили, що керівником Львівського обласного управління міліції стане Михайло Цимбалюк.
До цього часу він був начальником міліції Полтавської області, а у часи Кучми - губернатором Тернопільської області.
Речник МВС Костянтин Стогній не став коментувати Українській правді прізвища майбутніх керівників обласних управлінь міліції.
За його словами, призначення на ці посади мають відбутися з початку тижня: "З понеділка заступники міністра пороз'їжджаються по областям представляти нових керівників".
Джерело: Тризуб

Немає коментарів: