середа, 31 березня 2010 р.

Працівники феодосійського НДІ аеропружних систем-унікального підприємства з виготовлення парашутно-десантної техніки-перекриють трасу Сімферополь-Керч

козли


2 квітня співробітники феодосійського державного підприємства «Науково-дослідний інститут аеропружних систем» мають намір перекрити трасу Сімферополь-Керч. Про це кореспондентові Кримського інформаційного агентства повідомив директор підприємства Ігор Пшеничний.

За його словами, такий захід буде вжитий для привертання уваги громадськості до проблем підприємства.

Ігор Пшеничний заявив, що виконавча служба Феодосії незаконно заарештувала всі рахунки і майно підприємства. «Більше року продовжується блокування фінансово-господарської діяльності інституту. Останній рахунок закритий 19 березня поточного року», — сказав директор.
І підкреслив, що вважає протиправними дії державної виконавчої служби Феодосії.
«Підприємство умисне доводять до банкрутства, щоб потім прибрати до рук 8,7 гектарів коктебельськой землі, які належать НДІ», — сказав Ігор Пшеничний.
На думку Ігоря Пшеничного, державні органи влади і президент країни зобов'язані в найближчий день розглянути це питання, щоб зберегти єдине в Україні стратегічне підприємство з виготовлення парашутно-десантної техніки.

При цьому трудовий колектив підприємства має намір йти до кінця. «Потрібно привернути увагу громадськості, тому перекриємо трасу. Якщо буде потрібно — виведемо на трасу і бронетехніку — транспортер і танк. Якщо нам негайно не розморозять рахунку, міжнародного скандалу не уникнути», — повідомили на заводі.
У випадку, якщо влада не зверне уваги на проблеми підприємства, колектив залишає за собою право продовжувати акції протесту. Зокрема, після письмового звернення до Президента України планується направити делегації, які проводитимуть пікети біля будівель органів влади в Криму і в Україні. Відповідні рішення були ухвалені на зборах трудового колективу минулого тижня.

На заводі також повідомили, що на підприємстві зберігається готової продукції майже на 1,5 млн. дол., укладено контрактів з різними країнами більш ніж на 5 млн. дол.
Джерело: Майдан

Немає коментарів: