субота, 3 грудня 2011 р.

В Європу через жопу

гомосексуалізм
Коли п’ятнадцять років тому нарешті повстала українська держава, вона, першим ділом, скасувала кримінальну відповідальність за гомосексуалізм і встановила жорстоку кримінальну відповідальність за «незаконні воєнізовані формування». Так ми стали на шлях європейської інтеграції. В буквальному смислі: «в Європу через жопу». Участь у гомосексуальних оргіях – це нормально і, в кар’єрному плані, навіть вигідно. А притримуватись дисципліни і разом займатися «стройовою, воєнною АБО фізичною підготовкою» (кваліфікуючі ознаки злочину) – до 12 років з конфіскацією майна.


Аби сподобатися Європі, ми знищили збройні сили і зробили все, щоб збільшити у себе кількість мусульман (яка ж Європа без мусульман?). Всі ці роки кримському татарину з Узбекистану було легше отримати українське громадянство, ніж українцю з Узбекистану. Колись наші предки створили Києво-Могилянську академію, щоб вивчати європейську культуру і протидіяти європейській політиці. Вони хотіли взяти бароко у католиків, а потім їх вирізати. Вони не молилися на чужі цінності, вони їх відбирали. На початку дев’яностих Академія була відновлена, щоб проводити в Україні європейську політику.

Чомусь, завжди, в будь-якій публічній дискусії щодо євроінтеграції, згадують, що в Європі чисті духмяні туалети на відміну від, скажімо, російських; і нам треба в Європу, щоб і в нас були такі туалети, бо без Європи таких туалетів не буває. Насправді, якщо відкинути багатослівне лушпиння, туалети так і залишаються основним аргументом батьків Академії, і всіх інших євроінтеграторів. Проте, дітки мають знати, що європейські туалети нам пропонуються разом з європейською сечею. І щоб там не казали наші помаранчеві брати, вона нічим не запашніша, ніж сеча братів росіян, про яку так багато доброго нам розповідають наші брати з Донецька.

Кмітливий читач, безумовно, здогадався, що я так часто в такому короткому тексті використовую слова «туалети» і «сеча» з метою запрограмувати його на рвоту щоразу, як він чує слово євроінтеграція. Тому ще раз: малята, нам брехали – основними європейськими цінностями є НЕ ТУАЛЕТИ, а КРОВ і ЧЕСТЬ! І в Європі носії цих цінностей переслідуються не менше, ніж в Україні. Сімнадцять офіцерів бельгійської армії були заарештовані на минулому тижні за приналежність до організації «Кров і Честь», за підготовку терактів і воєнного перевороту.

Ми були б кращими громадянами об’єднаної Європи, ніж самі європейці. Наших офіцерів неодноразово принизили всіх гамузом і кожного по черзі. Зараз їх збираються кинути (і кинуть) з пенсіями; і вони не склали змову з метою воєнного перевороту. У бельгійців все добре з пенсіями. В них взагалі все добре, навіть туалети духмяні і чисті, але кров і честь їм потрібні більше, ніж пенсії.

Хоча, не все так погано. Більшість європейських офіцерів зберігають відданість тому варіанту європейських цінностей, який викладається в Києво-Могилянській академії: кілька днів тому двоє іспанських військовослужбовців 26 і 24 років, вперше в історії іспанської армії зареєстрували гомосексуальний шлюб.

Папа Римський поки що відмовляється вінчати гомосексуалістів, але вже вибачається перед мусульманами за образу їхніх релігійних почуттів. Він більше не буде ображати іновірців, він буде хорошим європейцем. От апостол Петро (намісником якого є Папа), був поганим європейцем. Йому б ніколи не спало на думку вибачатися за образу релігійних почуттів язичників. Це не про те, що мусульмани погані. Це європейці погані, а мусульмани хороші. Вони цінують кров і честь, вони всьому навчилися в європейців. А ми маємо повчитися в них захищати Ісуса Христа методами ісламської революції, тобто європейськими методами.


Джерело: Братство

До теми:

ОПОВІДКА ПРО МЕД, БДЖІЛ та ЕВРОКОМІСАРІВНемає коментарів: