четвер, 24 грудня 2009 р.

Загальні втрати від Голодомору 1932–33 рр становлять 10 мільйонів 63 тисячі осіб, з яких 91,2%, — це українці

Голодомор Геноцид
Ми все пам'ятаємо! Пробачень нікому не буде!

Серед обвинувачуваних у справі про Голодомор 1932–1933 років фігурує ім'я Йосипа Сталіна. Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі 5 каналу.
«І прізвище фігурує, і особисті підписи, і особисті таємні вказівки, і те, як організовувалася і підготовка до здійснення геноциду на нашій території, і сам злочин», — відзначив він.

«Матеріали і звинувачувальний вирок починаються із Сталіна, Молотова, Кагановича і далі три особи, які були в українському партійному керівництві Косіор, Чубар, Постишев», — підкреслив голова СБУ.

За словами Валентина Наливайченка, розслідування у цій справі закінчене. «Доказова база зібрана, налічує 320 томів. Але справа не в кількості томів, а як зібрані свідчення, матеріали, зокрема розсекречені», — заявив він.

Голова СБУ відзначив, що демографічна експертиза, яка залучена до доказової бази, «чітко показує, що загальні втрати мирного населення від голоду-геноциду складають 10 мільйонів 63 тисячі осіб, з яких 91,2%, — це українці».

Крім того, Валентин Наливайченко заявив: «Процес в Україні щодо геноциду на нашій території означає юридично і в міжнародно-правовому вимірюванні те ж, що і Нюрнберзький процес».

Він підкреслив, що ті прізвища і документи, які встановило слідство у цій справі, будуть опубліковані і надані в міжнародні судові інстанції.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: