пʼятниця, 11 грудня 2009 р.

Сатанізм по-європейські. В Бельгії релігійні символи можуть заборонити навіть на кладовищах

прапор ЄС


Бельгійський сенатор Філіп Мау висунув законопроект, який передбачає повну заборону на використання релігійних символів в громадських місцях, у тому числі в судах, меріях і навіть на кладовищах.
Головною метою цього законопроекту, за твердженням його ініціатора, є повне відділення держави від Церкви. Зокрема, якщо такий закон буде ухвалений, політикам буде заборонено не лише брати участь в будь-яких релігійних церемоніях під час виконання своїх обов'язків, але і взагалі демонструвати приналежність до тієї або іншої релігії. Всі офіційні урочисті церемонії також, згідно законопроекту, мають бути позбавлені усяких релігійних символів.
На думку Мау, таке повне і остаточне відділення держави від церкви дозволить, зокрема, боротися з «ідеєю єрархії релігій». «Ми не повинні встановлювати єрархію релігій в нашій країні, всі релігії, поки вони дотримуються принципів демократії і свободи, мають бути визнані рівноправними», - вважає він.
Пропозиція сенатора Мау, що представляє «Соціалістичну партію», вже отримала підтримку з боку партії « «зелених», партії «Реформаторський рух» і партії «Фламандські ліберали і демократи».
Джерело: Тризуб

Немає коментарів: