четвер, 3 грудня 2009 р.

РОСІЙСЬКИЙ ТЕРОР. Корупція і вбивства — рутина Путіна

Жидва
2009 рік виявився страшним роком для Росії: він почався з вбивства Станіслава Маркелова, продовжився викраденням і вбивством Наталії Естемірової і завершується смертю у в'язниці Сергія Магнітського, пишеLibération.

Мільйони людей подивилися звернення майора Олексія Димовського до прем'єр-міністра Володимира Путіна з вимогою ліквідувати корупцію в лавах МВС. Його приклад наслідували міліціонери і співробітники прокуратури в різних куточках країни, поклавши початок «великому переполоху», проте російську громадську думка цим не здивуєш: росіяни неодноразово стикалися з свавіллям з боку співробітників органів внутрішніх справ, відзначає видання.

Смерть у в'язниці адвоката Hermitage Capital Сергія Магнітського — доказ того, що Росія стала «країною третього світу», вважає журналістка Юлія Латиніна. Проте інвестиційний фонд Вільяма Браудера — не єдина жертва путінської «диктатури закону», продовжує видання.

Кількість іноземних компаній, що піддаються переслідуванням в Росії, продовжує зростати. Так, влітку компанія IKEA оголосила про заморожування проектів розвитку в Росії через корупцію. Багато компаній, зокрема голандська Shell, на своєму досвіді переконалися в тому, що права інвесторів в Росії дотримуються вельми відносно.

Скорочення іноземних інвестицій в 2008–2009 роках на 27% викликане не тільки кризою, переконані автори статті. «Обіцянки Володимира Путіна про те, що іноземним компаніям буде дозволено брати участь в майбутній приватизації, зараз сприймаються обережно», — відзначає газета.


Джерело: КЦ

Немає коментарів: