середа, 2 грудня 2009 р.

Американські хрестияни заявили про непокору владі

«Ісус у задумі».
 Іконописець Карло Парізі (Мілан, 1615 рік)


Група американських християн опублікувала «Манхеттенську декларацію», де заявила про свою непокору владі в питаннях, пов'язаних із захистом життя та сім'ї. Автори декларації виступили проти легалізації абортів, евтаназії та одностатевих «шлюбів».
Автори маніфесту - професор Роберт Джордж з Прінстонського університету, професор Тімоті Джордж з Семфордского університету та Чак Колсон, голова центру християнського світогляду у Вірджинії. Декларацію підписали 125 осіб, серед них представники різних конфесій: католики (в тому числі єпископи і кардинали), православні та протестанти.
Підписанти заявили, що ні за яких обставин не підкоряться «жодній постанові, яка передбачає співучасть у практиці абортів, в ембріональних дослідженнях, сприяння суїциду, визнання евтаназії і будь-якого роду дій, спрямованих проти життя». «Ми також не будемо підкорятися, - продовжують автори декларації, - жодному закону, який примушує нас визнати шлюбом різного роду аморальне співжиття або забороняє нам проголошувати істину, як ми її розуміємо, в питаннях добра і зла, сім'ї та шлюбу».
Джерело: Тризуб

Немає коментарів: