неділя, 6 грудня 2009 р.

За 2 роки сіоністи викрали на органи 25 тис. українських дітей

Жиди
Гучне звинувачення «Ізраїлю» у викраденні українських дітей прозвучало з вуст українського письменника В'ячеслава Гудина. Письменник і філософ заявив, що за 2 роки більше 25 тисяч українських дітей стали жертвами «полювання за органами».

Сіоністське видання «Хаарец» пише, що таку заяву український філософ і письменник зробив на засіданні академії в Києві, на якому були присутні близько 300 осіб.

На підтвердження своїх слів Гудін розповів історію українського громадянина, який відправився в «Ізраїль» на пошуки 15 українських дітей, яких офіційно всиновили місцеві родини.

Знайти дітей не вдалося, а сліди розслідування привели його в лікарні «Ізраїлю».

Гудін заявив, що такого роду інформація повинна бути доступна для всіх українців, щоб вони дізналися правду про євреїв, пише «Хаарец».

Нагадаємо, що 2 роки тому стався гучний скандал, винуватцем якого став громадянин «Ізраїлю» Міхаель Зіс, обвинувачений в «чорній трансплантології».

Зіс був затриманий 13 жовтня 2007 року в Донецьку за запитом правоохоронних органів, які звинуватили його у вербуванні донорів для трансплантації людських органів.

Однак, як повідомляв раніше журналістам представник інтересів Міхаеля Зіса в Україні, після прильоту в «Ізраїль» Зіс був відпущений на свободу, оскільки до суду йому був змінений запобіжний захід.

Також слід нагадати про інцидент, що стався кілька місяців тому між Швецією і «Ізраїлем».

Шведський журналіст опублікував у газеті «Aftonbladet» статтю, де звинувачуються сіоністи у вбивстві палестинців для отримання донорських органів.

Нагадаємо також, що у вересні місяці нью-йоркська поліція знешкодила банду злочинців, євреїв за національністю, які промишляли викраденням дітей і торгівлею дитячими органами.

Її ватажком був Леві Розенбаум. Етнічне злочинне угруповання займалася, зокрема, викраденням алжирських дітей.

На території Мароко в них вилучалися органи для пересадки, які потім за величезними цінами продавалися в «Ізраїлі» і США.

Як заявив в інтерв'ю алжирській газеті «Аль-Хабар» Мустафа Хіяті, голова алжирського Комітету з питань санітарії та розслідувань, у розпорядженні єврейських гангстерів від медицини, що входили у цю банду, були необхідне обладнання та матеріали для забору донорських органів та їх контрабандної доставки до Сполучених Штати та «Ізраїлю».

Проведене Інтерполом розслідування показало, що алжирські діти викрадалися в містах, розташованих у західних районах Алжиру. Потім вони переправлялися в Мароко, де над ними проводилася вівісекція і місцеві м'ясники-хірурги вилучали у малюків нирки.


Після цього відібраний «матеріал» контрабандним шляхом доставлявся за океан і в «Ізраїль», де продавався за ціною від 20 до 100 тис. доларів за нирку.


Джерело: КЦ

Немає коментарів: