понеділок, 21 грудня 2009 р.

ГРУЗІЯ. Ще один солдат з російської армії втік до грузинів

кацапське військо
Третій російський солдат попросив політичного притулку в Грузії. Про це повідомляє «Росбалт» з посиланням на грузинську телекомпанію «Імеді».

За даними телекомпанії, військовослужбовець самовільно залишив дислоковану в селі Переві Сачхерського району Грузії російську окупаційну частину. Ця частина розташована на межі з Південною Осетією.

Як мовиться в повідомленні, солдат Віталій Хрипульон попросив у влади Грузії політичного притулку. В даний час він знаходиться в міністерстві у справах біженців і розселення Грузії і розмовляє з його головою Кобою Субеліані. За його словами, причиною втечі стали нестерпні умови служби в російській армії.

Нагадаємо, що в січні з окупаційної частини, дислокованої в Південній Осетії, втік сержант Олександр Глухов. Він також заявляв про «нестерпні умови служби». Глухову був наданий статус біженця, робота і квартира в Тбілісі. У липні його прикладу послідував солдат Дмитро Артем'єв.

Він покинув розташування військової частини Північно-Кавказського військового округу і перейшов на бік Грузії. Статус біженця був наданий і йому, нагадує «Газета.Ru.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: