середа, 16 грудня 2009 р.

Кремль підготував «правову» основу для нападу на Україну: Мєдвєдєву дозволили розпоряджатися армією за межами Росії

На сцені збоку стоїть рояль "Стенвей". На ньому лежать шпроти. 
Посеред сцени стоїть кацапське крісло, позбавлене художнього смаку. 
Над ними герб висить національний. На гербі зображено ведмедя. 
В одній руці у ведмідя молоток, а в другій - балалайка. 
Це символізує працелюбність і незакомплексованість тварюки.
Президент РФ отримав право ухвалювати рішення про оперативне використання за межами території Росії формувань Збройних сил РФ. Відповідні пропозиції Президента РФ Дмитра Мєдвєдєва підтримала сьогодні Рада Федерації РФ. Підтримка цієї пропозиції надасть Президенту РФ можливість не звертатися у Раду Федерації з кожного конкретного випадку оперативного використовування формувань Збройних сил за межами Росії.

8 грудня Д.Мєдвєдєв вніс у Раду Федерації РФ пропозицію щодо надання главі держави можливості оперативно використовувати війська за межами Росії. 9 листопада Д.Мєдвєдєв підписав закон «Про внесення змін до закону «Про оборону», що визначає порядок використання Збройних сил РФ за кордоном. Закон було прийнято Державною думою РФ 23 жовтня 2009 року і схвалений Радою федерації 30 жовтня 2009 року.
Документом передбачено, що формування Збройних сил РФ можуть оперативно використовуватися за межами Росії для розв’язання таких задач: відбиття нападу на Збройні сили РФ або інші війська, дислоковані за межами території Росії; відбиття або запобігання агресії проти іншої держави; захист громадян РФ за кордоном; боротьба з піратством і з метою забезпечення безпеки судноплавства.
5 листопада Д.МЕДВЕДЄВ заявив, що закон про використовування армії за межами країни застосовуватиметься лише у разі крайньої необхідності».
Джерело: Тризуб

Немає коментарів: