понеділок, 12 березня 2012 р.

Толерантність це... Pepsi випустить напій на основі клітин людських ембріонів.

Федеральна комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) фактично дозволила компанії PepsiCo випустити нову газовану воду з підсилювачем смаку на основі клітин людських ембріонів, отриманих при абортах.

Харчовому гігантові бу
де дозволено укласти контракт з компанією Senomyx, що спеціалізується на біотехнологіях, яка використовує клітини нирок мертвих ембріонів (HEK 293 — Human Embryonic Kidney) при розробці підсилювачів смаку. Про це повідомляють американські ЗМІ.

Відповідно до рішення SEC від 28 лютого, домовленість PepsiCo з Senomyx для виробника прохолодних напоїв підпадає під визначення «звичайні ділові операції».

Раніше деякі з акціонерів Pepsi жахнулися наміру менеджменту і склали резолюцію, в якій заявили, що «корпоративна політика компанії в рамках дотримання прав людини й етичних норм вважає неприйнятним використання останків людських істот як в приватних, так і в сумісних дослідженнях».

Передбачувана поява на магазинних полицях продукту з підсилювачем смаку на основі ембріональних клітин викликала різку критику з боку простих американців і, особливо, релігійних об'єднань в США. Естафету американських борців за право людини на життя підхопили католицькі організації по всьому світу.

Голова американської організації Children of God for Life Деббі Віннідж заявила, що «уражена пасивністю і байдужістю» керівництва PepsiCo й адміністрації Барака Обами.


Джерело: КЦНемає коментарів: