понеділок, 4 червня 2012 р.

Статистика-шпаргалка по боротьбі з адептами ліберастії

ліберал
Ця статистика буде корисною у спорах з ліберастами. Все в нашому житті ми можемо оцінити тільки за допомогою порівняння. Наприклад, назвіть для себе вголос країну, де 41% молоді до 23 років хоч один раз заарештовувалися поліцією?

Назвали? Яка країна на вашу думку – Північна Корея, Китай, Іран, Україна, Азія? Ні. Це США.
То йдемо далі. Як ви гадаєте, скільки заробляють 20% найбідніших сімей в Штатах? Як ви думаєте скільки грошей потрібно щоб виживати в Штатах родині? Назвали приблизну цифру?

А тепер ось вам реальна цифра: 20% найбідніших сімей в Штатах заробляють НА РОДИНУ 15000 доларів в рік! Чи може сім’я вижити на 15 тис. доларів у великих українськи містах? Умілий гастарбайтер за один рік один заробляє стільки, іноді навіть більше.

Скільки відсотків американців живуть сьогодні в бідності або ледь-ледь виживають? Вигадали цифру? Реальна цифра 48% американців живуть у злиднях чи ледве-ледве.
Скільки відсотків дітей у Штатах живуть у бідних сім’ях? Близько 57%.

І найцікавіше, не вірте оптимістичним прогнозам з зомбоящика. Економіка не піднімається, лежить як труп. Нових робочих місць не передбачається. Приблизно 77% малого та середнього бізнесу в Штатах навіть не планують наймати нових робітників.

Йдемо далі. Більше 40% вакансій у Штатах – це низькооплачувана робота.

19% американських чоловіків у віці від 25 до 34 років живуть на утриманні своїх батьків. Ось звідки призовники з комплексами неповноцінності. Ось чому в Штатах модно бути альфонсом.

В середньому кожен американець має по 4 кредитні картки. Кожен сьомий американець має більше 10 кредитних карток! Тобто він не може оплатити свої витрати сам і платить кредитом.А відсотки на кредитки великі. Так у них утворюються величезні борги.

У зовнішній торгівлі теж нема чим похвалитися американцям. Навіть дешевий долар не допомагає їм штовхати свої товари на експорт. За кожен долар витрачений Китаєм на американські товари США витрачають по 4 долари на китайські товари.

Загальний зовнішньо-торговельний дефіцит Штатів за 2011 рік мав астрономічна цифру 558 млрд доларів! Просто друкують фантики і платять за імпорт.

Близько 46% американців мають на своєму пенсійному фонді менше 10 000 доларів. А 29% мають менше 1000 доларів. Виходь на пенсію, купи мотузку, мило, повечеряй на прощання в ресторані і вішайся.

Число бездомних дітей в Штатах збільшилося з 2007 року на 3%! Прямо наче Республіка Шкід.

Ще цифри про дітей в Штатах. У Філадельфії 36% дітей живуть у злиднях і бідності. В Атланті 40% дітей, в Клівленді 52%, в Детройті 53%. А деякі ліберасти тупо думають, що Штати забезпечать наших безробітних роботою і бідних посібником. Вони своїх дітей не можуть прогодувати, навіщо їм ти, ліберасте?

Не вистачає грошей у Штатів на всі свої проекти. Уже третій рік поспіль дефіцит бюджету в Штатах більше одного трильйона доларів! Грантоїди, вас скоро знімуть з постачання або уріжуть вам пайку.

Нинішній держборг Штатів становить астрономічну цифру 15 трильйонів доларів. Це настільки велика сума, що якби Штати почали б платити по 1 долару в секунду їм знадобилося б 440 000 років щоб оплатити весь борг. Коротше кажучи, ніколи не виплатять борг.

Коли Обама прийшов у Білий Дім, дефіцит був лише 10,6 трильйонів доларів. Це означає уряд БО збільшував держборг по 4 мільярди доларів на день. Найсмішніше, що він ще хоче переобратися на новий термін. Ніхто його не лає, не звинувачує в продажу країни, банкрутстві держави. Треба бригаду агітаторів з України відправити у Штати, щоб вони навчили місцевий електорат.

Як ви гадаєте, яка середня ціна будинку в Детройті? Не треба називати астрономічні цифри. Сьогодні середня ціна будинку в Детройті впала до рівня 6000 доларів!

А статистики у відкритому доступі повно. Читайте, порівняйте свою зарплату, життя своїх дітей з їхніми. Порівнюйте бюджетні показники, сальдо в зовнішній торгівлі, пенсійні фонди – з їхніми. Потім покуріть / випийте каву / чай. Подумайте. Потім вирішуйте що робити: рівнятися на “красиве життя”, про яке десь вичитали у глянцевому журналі чи будувати щось нове?

За матеріалами NoNaMe
Джерело: ia-prometei.org.ua Княже Місто

Немає коментарів: