вівторок, 5 червня 2012 р.

Зберігати спокій, не піддаватися на провокаціїУлюблене гасло лібералів вкотре лунало перед парканами "верховної ради". Природа явища.Власне, що це все означає? Все це означає черговий проект. Розберемо по-пунктах.


1. Законопроект Калєснічєнка-Ківалова фіксує стан речей, створений зокрема і помаранчевими лібералами Ющенка-Тимошенко. Ліберали Ющенка-Тимошенко породили своєю толерантністю Калєснічєнка-Ківалова. Тому логіка причин та наслідків в наявності.


2. Українофобія - природній стан цієї "молодої незалежної республіки" від початку її існування. Толерантність до українофобів та ненависть до патріотів - її ідеологічний фундамент.


3. Чергова поразка - в інтересах помаранчевої опозиції. Чергова поразка - чергові гранти.


4. Дії, що суперечать мітинговому ниттю об'єднаної ліберальної опозиції, кваліфікуються об'єднаною ліберальною опозицією як "провокації" та "створення картинок для московських телеканалів".


5. Участь в акціях ліберальної опозиції -  це багатогодинне стояння, прослуховування мітингових виступів помаранчевих політиканів, прослуховування виступів грантожерської богеми, прослуховування віршів поетів та співів співаків, скандування слова "ганьба", наметове містечко, розгін наметового містечка.  


Висновок: Майдани - це провокація.


Джерело: Ф.Крюгер

Немає коментарів: