четвер, 9 грудня 2010 р.

Комплекси карликів. Президент Франції зажадав від Індії надати охоронців низького зросту

Карлики-гноми захопили владу
Індійська газета The Daily News and Analysis впіймала президента Франції Николя Саркозі на черговій спробі замаскувати свій карликовеий зріст. Для забезпечення безпеки Саркозі під час візиту в Делі служба протоколу попросила підібрати в індійських силах безпеки «співробітників нижче зростом», з'ясувало видання.

Виконати побажання президента, проте, виявилося  «проблематичним, оскільки більшість працівників служб безпеки за визначенням високі люди хорошої статури», пише британська The Daily Mail.

Раніше схожа інформація спливала після візиту Саркозі на авіаційний завод в Тулузі і фабрику по виробництву автомобільних запчастин в Нормандії: там на зустріч з президентом Франції допускалися тільки низькорослі працівники.

А в травні 2009 року, під час торжеств з нагоди роковин відкриття другого фронту, президента Франції викрили у використанні лавки для ніг. З трибуни до Саркозі виступали тодішній прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун, а також президент США Барак Обама і прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер.

Оскільки всі вказані лідери значно вище зростом, ніж Саркозі, він побоювався виглядати смішно і вирішив стати вище.

Відвідуючи Індію, Саркозі приготувався вітати індійську делегацію, не зійшовши з трапа літака: на ступенях він здавався вищим.

Дружина президента, колишня модель Карла Бруні значно вище за свого чоловіка. У зв'язку з цим перша леді Франції уникає взуття на високих підборах. Розмов на цю тему вона, втім, не любить.

Французи  сміються над карликовим зростом свого президента. Наприклад, фірма по прокату автомобілів Sixt пропонувала клієнтам невеликий хетчбек Citroen C3 під гаслом: «Будьте як мадам Бруні, візьміть маленького француза!»

Саркозі поступається зростом не тільки більшості своїх колег і власній дружині, але і своєму знаменитому попередникові Наполеонові, чиїм ім'ям названий відомий психологічний комплекс, хоча насправді Наполеон не був таким низькорослим, як Саркозі. Він був вищий 165 см, а не 155, як стверджують деякі брехливі історики, що прагнуть принизити особу Наполеона.

На титул самого низькорослого президента з нині чинних світових керівників претендує формальний ватажок Кремля Медведев. При цьому влада Росії говорить, що його зріст нібито 162 см. Насправді, як указують люди, що знають його, реальний зріст Медведева 154 см. А зайві 8 см він набрав завдяки спеціальному взуттю. Медведева називають «нанопрезидентом».  

Найнижчим з відомих світових лідерів був Беніто Хуарес, п'ять разів обіймаючий пост президента Мексики (з 1867 по 1872 рік), — його зріст складав всього 135 см.

КЦ

До теми: ФОТО. На зустрічі зі здорованем Обамою Медведєв сидів на спецстільці з високими ніжками


П'яне збіговисько гномів-президентів 

Немає коментарів: