четвер, 31 січня 2008 р.

Перемога Нації

Катерина та Олена Бондаренки
Українські тенісистки Катерина та Олена Бондаренки виграли НАЙПРЕСТИЖНІШИЙ У СВІТІ відкритий чемпіонат Австралії (Australian Open)!!!!!!!! З таким заголовком МАЛИ Б ВИЙТИ ВСІ УКРАЇНСЬКІ ГАЗЕТИ, З ЦІЄЇ НОВИНИ МАЛИ Б ПОЧИНАТИСЯ ВСІ ТЕЛЕВІЗІЙНІ ТА РАДІО НОВИНИ!!!!!!!!!!


Але так не було!

Перемоги Країни - це перемоги її Громадян!!!
Їх треба цінувати!!!
Їх треба пропагувати!!!
В кінці кінців - ПРО НИХ ТРЕБА КРИЧАТИ!!!

Інакше не буде ЗДОРОВОЇ НАЦІЇ, інакше не буде ГІДНИХ ГРОМАДЯН, ГОРДИХ ЗА СВОЮ КРАЇНУ, а будуть безкінечні соплі і пояснення "чому не вийшло".

Якщо кожен з нас не буде пропагувати досягнення нації - їх місце займуть чужі досягнення - і НЕ НАШІ ЗІРКИ і НЕ В НАШИХ МІСТАХ будуть зніматися у рекламі, яку дивляться НАШІ діти! (і ми!)
НЕ НАШІ АРТИСТИ І НЕ В НАШИХ СТУДІЯХ будуть озвучувати фільми, на які ми ходимо,
і нас ВСІ будуть мати (як мають зараз) за ДЕГЕНЕРАТІВ - без роду - для яких не треба робити комп'ютерні програми (Microsoft) їх мовою (а такі мають навіть Латвія з населенням у 2,5 млн. та Естонія з населенням у 1,5 млн. - половина якого і там і там "російськомовні"), телевізори (Samsung, LG тощо) в яких є меню БУДЬ-ЯКОЮ СРАНОЮ МОВОЮ, але НЕ НАШОЮ, наш, ОДИН З НАЙБІЛЬШИХ В ЄВРОПІ СПОЖИВЧИХ РИНКІВ не буде гідний того щоб на якомусь смердючому шампуні чи кремі (Проктер енд Гембл та ВСІ!!! інші виробники) був напис НАШОЮ МОВОЮ І ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ СПЕРЕДУ! на якій гідний будь який з відомих мені ринків (крім ще білоруського (14 млн.) - дохазяйнувалися, як каже моя бабця) навіть такі мікроскопічні у порівнянні до нашого як литовський, естонський, латвійський, чеський, словацький, словенський тощо, а не ШРИФТОМ ДЛЯ ЛІЛІПУТІВ адреса і телефон для "спожівачів" (тобто нас з Вами) її смердючого українського представництва з його ЗДЕГЕНЕРОВАНИМ УКРАЇНСЬКИМ ПЕРСОНАЛОМ! який НЕ РОЗУМІЄ (і відповідно не відстоює перед своїм іноземним керівництвом) елементарних речей, що це ГРОШІ, які НЕ ЗАРОБИЛИ наші перекладачі, програмісти, спеціалісти - а посередньо викладачі, вчітелі наших дітей, технічний персонал та навіть прибиральниці - це ГРОШІ, які вони (МИ) всі НЕ витратили в НАШИХ МАГАЗИНАХ, з якіх НЕ ЗАПЛАЧЕНО ПОДАТКІВ в НАШУ СКАРБНИЦЮ - з якої НАШІ БАТЬКИ НЕ ОТРИМАЛИ ПЕНСІЙ!!!

1 коментар:

olkook сказав...

Інформаційний простір - це сама справжня зомбація, що ведедься зараз по зомбоящику!

"Нації не вмирають від інфаркту, спочатку їм відбирає мову" Ліна Костенко