вівторок, 11 травня 2010 р.

КАТИНЬ-2. Після вбивства Леха Качиньського ядерні сили США були приведені до вищого ступеня готовності?

мафія
Відомий американський журналіст Сергій Мельникофф повідомив на своєму сайті цікаву інформацію у зв'язку з вбивством президента Польщі Леха Качиньського під Смоленськом 10 квітня 2010 року, з посиланням на власні джерела. Він пише:

«Карибська криза II. Чи пам'ятають руссаки, що таке килимові бомбардування? В мить, коли був збитий літак Качиньського, ядерна тріада США була приведена у вищу готовність для завдання удару по Росії з формулюванням «тотальне знищення». Виявляється, не дарма московський карлик Мєдвєд верещав про можливий початок Третьої світової війни».

Вкажемо в зв'язку з цим, що ЗМІ Росії постійно нагадують своїм громадянам, що їм велено готуватися до Третьої світової війни:

«Мєдвєд не виключив можливість третьої світової війни. Президент Росії визнав, що країна повинна бути готова до гіршого з можливих сценаріїв. Глава держави заявив, що сучасний мир дуже нестабільний».

З сайту молодіжного відділення правлячої чекістської партії «Єдина Росія» звучить погано завуальований ультиматум США, щоб Америка не заважала Росії захоплювати світ:

«Мультиполярный світ, пошана до всіх країн, релігій, особливостей національної культури, зокрема політичною — ось застава мирного життя на планеті. Якщо це розумітимуть у всіх столицях, то Друга світова залишиться останньою глобальною битвою людства. Якщо ні, то останньою стане Третя світова».

Мешканка Находки агентка ФСБ Тетяна Кочевная, виключена за одіозність навіть зі всеїдної організації Каспарова, теж пише про можливість Третьої світової війни із-за вбивства путіним Качиньського:

«Якщо ми постійно сунемося не в свою справу поблизу меж Росії за допомогою цих фашистських підстилок, цих МВФ-НАТО — посередників типу Ющенка в Україні або Сааакашвілі в Грузії, або цих близнят Качиньських в Польщі, або цілої плеяди політиків в Латвії, Литві, Естонії, то ми пов'язані з цими бандитами, і якщо вони вирішать затіяти війну, то вона швидко переросте в термоядерну Третю Світову.».

Активіст чекістської «Молодої гвардії» Єдиної Росії Рафаїл теж пише про Третю світову війну. Його думка, або відгомони почутого від начальства, здалася забавною американській «Свободі», оскільки, згідно активістові, населення Росія зомбується на перемогу над США, і вона процитувала його в своїй передачі:

«Рано чи пізно вибухне нова війна, яка за визначенням затьмарить Другу Світову. Це буде Третя світова. Йде нове покоління, чиї перемоги попереду».

На тлі зухвалого і майже неприкритого вбивства міжнародною терористичною організацією ФСБ Росії за наказом путіна і Мєдвєда польської еліти, росте єдність польського народу проти вікового російського ворога і «фанатів путіна» усередині Польщі.

На сторону партії брата убитого росіянами Президента Польщі переходить все більше її колишніх супротивників.

Польське ІА Polska Web News повідомило, що за даними опиту поляків 7 і 8 травня телестанцією Polsat і щоденною газетою Dziennik, розрив між «фанатами путіна» з партії РО і партією Качиньського PIS на майбутніх виборах складає зараз тільки 5% (38,9% проти 33,8%). До вбивства росіянами Президента Польщі Леха Качиньського цей розрив дорівнював 30%. У другому турі, проте, «фанати путіна», якщо вірити іншим опитам, все ще перемагають.

Ще важливішим в світлі такої безперервної тенденції є перехід на сторону PIS відомого на весь світ активіста «Солідарності» 1980-х Адама Міхника, письменника і головного редактора Gazeta Wyborcza, що вважається головним органом «фанатів путіна».

Підпис Міхника був виявлений в переліку 1,7 мільйонів поляків, поданого в центрвиборчком при реєстрації Ярослава Качиньського як кандидат на пост Президента Польщі.

Тим часом інформація КЦ по Катині-2 користується великою увагою в Польщі. Польський читач Кавказ-центра Гржегорж Косно пише англійською до редакції КЦ:

«Ви робите велику роботу, забезпечуючи нас в Польщі і всіх інших незалежною інформацією, яка відсутня в решті ЗМІ».

Джерело: КЦ

Немає коментарів: