середа, 26 травня 2010 р.

УКРАЇНСЬКА НАРОДНА САМООБОРОНА: Пенсіонер ножем зарізав двох грабіжників

Прапор УПА
У місті Кременчук Полтавської області 69-річний Анатолій під час самооборони порізав ножем двох грабіжників, які увірвалися до його квартири.
Юрій Сулаєв з Полтавської обласної міліції розповів Gazeta.ua, що нападники були раніше судимі.
«Це було ввечері. Дідусь мешкає сам. Два чоловіка — одному 29, іншому 38 років увірвалися до нього. Обоє раніше судимі. Почали вимагати в пенсіонера гроші. Той грошей не дав. Сказав, що немає. Тоді злочинці почали вибирати з квартири речі, які б хотіли вкрасти. Штовхали чоловіка, погрожували йому. Хотіли усе ж знайти гроші», — повідомив правоохоронець.
Анатолій розповів міліції, що випадково побачив кухонного ножа. Схопив його та вдарив обох нападників. Молодшому він потрапив ножем у груди, старшого різонув по шиї.
«Вони злякалися, бо не очікували від старенького такого опору. Почали тікати. Той, що був поранений у грудну клітку втратив свідомість та впав біля під'їзду. Його побачив перехожий, який викликав швидку допомогу та міліцію. Інший злочинець встиг за цей час втекти», — зазначив Сулаєв.
«По слідах крові піднялися в квартиру пенсіонера, — сказав правоохоронець. — Він сам був у шоковому стані. Розповів усе, що трапилося. Дідусь невисокого зросту, худенький. Лише з відчаю та безвиході йому вдалося подолати тих двох нападників».
Грабіжник, якого забрали в лікарню, за якийсь час там помер. Коли його забирала швидка з місця злочину — він ще був при свідомості.
У міліції говорять, що у діях пенсіонера злочину немає, він чинив необхідну самооборону. Кримінальної справи проти нього не порушуватимуть.
Стосовно нападників порушать кримінальну справу за крадіжку та проникнення в житло.
Джерело: КЦ

Немає коментарів: