неділя, 9 травня 2010 р.

Вакханалія публічної розпусти захлеснула Європу

дегенерація
Західна преса повідомляє про нову т.з. «сексуальну революцію», що спалахнула в Європі і по всьому західному світу. «Революція» виявилася в моді на публічне злягання чоловіків і жінок і содомітські оргії прямо на вулицях міст.

Бум вуличної розпусти почався цієї весни. «У Природі — цвітіння, а у людей — гормони», — характеризує обстановку німецький таблоїд Bild. — У багатьох бажання займатися сексом настільки велике, що вони починають робити це прямо на вулиці. Старі табу, що забороняють людям займатися любов'ю в громадських місцях, більше не працюють», пише німецьке видання.

Схожа ситуація не тільки в Німеччині. В Іспанії справжня епідемія публічної розпусти. Поліція намагається цьому протидіяти, але через масовість явища нічого не може поробити.

У Німччині, наприклад, злягаються не тільки на вулицях, але і в християнських храмах. Відмічений випадок, коли розпусники стали злягатися на дзвіниці у момент меси на очах сотень прихожан церкви, що молилися.

У Дрездені чоловік і жінка прийшли в популярний міський парк і стали відкрито злягатися як собаки прямо посеред натовпу відпочиваючих, які читали там книги або прогулювалися з своїми собаками.
Після сеансу злягання пара завантажила відео з цим дійством в Мережу і попросила всіх охочих прокоментувати, що вони думають із цього приводу.

Вакханалія набирає обертів по всьому західному світу. У Канаді любитель рок-музики в шкіряній куртці влаштував содомітській акт прямо на концерті групи Motley Crue, а в Сіднеї гола пара увійшла до будівлі баштового годинника в історичній частині міста.

У нічному клубі на Мальорці організатори придумали нову розвагу: той чоловік, який буде здатен випити залпом десять чарок текіли, міг злягатися з дівчиною-добровольцем прямо на сцені.

У Лондоні місцеві жителі все частіше злягаються прямо на лужку у Віндзорськом парку перед шокованими туристами.

Навіть на соціалістичній Кубі, де повії можуть сісти у в'язницю на більший термін, ніж вбивці, спостерігається бум т.з. «секс-туризму».

У Болгарії публічне злягання на пляжах стало буденним явищем. Найсуворіше покарання за це — тільки попередження.

Проституція в Болгарії — офіційно поза законом, але, як і вважається в сучасному суспільстві лицемірів, процвітає щосили. Болгарію наповнили повії з Албанії, Румунії, Сербії, Македонії, республік колишнього СССР.

У свою чергу муніципалітет іспанського містечка Велес Малага ухвалив гасити ліхтарі на популярних пляжах з 1.00 до 2.00 ночі. Рішення мотивоване тим, щоб розпусники не розбивали ліхтарі на пляжах. Узбережжя Коста-Дель-Сіль взагалі славиться публічними нічними оргіями.

Як вказують дослідження в Іспанії, проблема сексу поза домівками більш ніж актуальна. Тільки 40% жителів країни у віці від 18 до 24 років втратили цноту в ліжку (відмітимо, що про законний шлюб мови взагалі немає). Кожен четвертий зробив це в автомобілі, кожен десятий — в нічному клубі або на дискотеці, а кожен п'ятдесятий — і зовсім в кінозалі.

Занепад моралі на Заході не просто жахає, викликаючи відчуття огиди. Тотальна розпуста і содомія, що насаджується демократичними режимами Заходу по всьому світу, вказує на те, що людство впритул наблизилося до моменту Істини.

По дуже багатьом ознакам світ знаходиться на межі доленосних потрясінь, які свого часу передбачали пророки і священні книги. Очищення від всього, що протирічить людському єству неминуче. У історії людства з часів Адама і Єви це підтверджувалося неодноразово.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: