середа, 20 жовтня 2010 р.

Бидлоелітні виродки продовжують вбивати українських дітей вакцинами

Вакцинатори

Після смерті чотиримісячної дитини в Рівненській області в Україні триває вакцинація препаратом «Пентаксим», однак іншої серії, повідомляє Gazeta.ua.

Як повідомили у Держлікінспекції МОЗ України, відразу після трагедії, що трапилася, серія «Пентаксиму» G2046–1 була терміново поставлена на карантин і відправлена в Центр імунобіологічних препаратів на лабораторний аналіз.

За даними, наданими прес-службою МОЗ, на 5 жовтня 2010 ін'єкції вакциною серії G 2046–1 були проведені 36 332 дітям у десяти областях України.

Післявакцинальних ускладнень не було більше виявлено в жодному випадку. У Держлікінспекції відзначили, що в Україну додатково завезено ще 15 серій «Пентаксиму» для продовження проведення щеплень.

Також МОЗ повідомляє, що за результатами патологоанатомічного аналізу смерть чотиримісячної дитини настала від асфіксії внаслідок попадання в дихальні шляхи вмісту шлунка.

Нагадаємо, у селі на Рівненщині через кілька годин після щеплення померло чотиримісячне немовля. Лікарі кажуть, що вакцина тут ні до чого, дитина просто захлинулася вмістом шлунку від того, що відригнула їжу.

Нагадаємо також, у вересні в Донецьку на п'яту добу після щеплення померла 7-місячна дівчинка. Дитині було зроблене щеплення вакциною «Пентаксим».

Батьки дитини впевнені, що її смерть спричинила саме введена вакцина. Проте у МОЗ розповіли, що за даними патологоанатомів, причиною смерті був менінгіт.

Немає коментарів: