понеділок, 28 грудня 2009 р.

ДИКІ МОСКАЛІ. Росіяни на Новий рік вип’ють 600 мільйонів літрів алкоголю

Чебурашка
За даними Центру досліджень ринків алкоголю, за свята росіяни вип'ють більше мільярда пляшок спиртного.

На те, що москалі називають «шампанським» — прийдеться близько 100 мільйонів пляшок. Про це Life News розповів директор Центру досліджень федерального та регіонального ринків алкоголю Вадим Дробиз.

— Найбільше за новорічні свята буде випито пива — близько 800 мільйонів пляшок, — розповів Дробиз. — А ось шампанського на святкових столах з'явиться близько 100 мільйонів пляшок. Трохи менше — 80 мільйонів — буде випито під час канікул вина.

Крім того росіяни вип'ють близько 250 мільйонів пляшок горілки (при цьому близько 100 мільйонів прийдеться на контрафактну «біленьку»), 10 мільйонів коньяку — причому половина цієї цифри прийдеться на дешевий напій вартістю 200 — 300 рублів за пляшку.

А ось заморських напоїв — рому, джину, текіли і віскі — росіяни вип'ють «лише» 1,5 мільйона півлітрових пляшок.

— Незважаючи на те, що на новорічний стіл росіяни намагаються ставити якомога більш дорогі напої і їжу, дорогого спиртного все одно буде випито не так вже й багато, — стверджує Дробиз. — Надто вже воно дороге.

При цьому, перераховуючи кількість спиртного, яке буде випите за свята, керівник-експерт не зміг порахувати, скільки росіяни вип'ють самогону.

— Це не піддається обчисленню, — пояснив Дробиз.

Природно, збільшаться найближчими днями і витрати на алкоголь. Зараз же ж в середньому витрати росіян на спиртне становлять близько 10% від загальних роздрібних витрат (або 20% — від витрат на їжу).

Джерело: КЦ

Немає коментарів: