субота, 26 грудня 2009 р.

В Україні прийнято на озброєння нові зразки стрілецької зброї українського виробництва

На світлині: українські штурмові гвинтівки «Форт-222» (згори) та «Форт-221»


Шість нових зразків стрілецької зброї «Форт» прийнято на озброєння в Україні відповідно до ухвали уряду від 23 грудня, оприлюдненої в п'ятницю, повідомляє Флот2017.

Зокрема, за пропозицією Міністерства внутрішніх справ і узгодженням із Службою безпеки України, Управлінням державної охорони, Адміністрацією державної прикордонної служби і Службою зовнішньої розвідки прийняті на озброєння штурмові гвинтівки «Форт-221», «Форт-222», «Форт-223», пістолет-кулемет «Форт-224», снайперська гвинтівка «Форт-3012», кулемет «Форт-401» і їхні модифікації.

Казенне науково-виробниче об'єднання «Форт» МВС України — провідне українське підприємство, основною спеціалізацією якого є виробництво вогнепальної зброї і різних спецзасобів для співробітників правоохоронних органів та інших силових структур.

Штурмові гвинтівки «Форт», або в українській класифікації автомати, є аналогом ізраїльських гвинтівок Tavor. Всі гвинтівки розраховані під набій калібру 5,56 мм, прийнятний для натівських стандартів. Пістолет — кулемет також створений на базі Tavor. Для нього використовується найбільш поширений в світі пістолетний набій 9 мм Люгер.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: