пʼятниця, 12 березня 2010 р.

Світова глобалістична свинота рекомендує Україні знизити мізерні жебрацькі пенсії та розпродати українські землі

Смерть ворогам!
Учора Світовий банк (СБ) порекомендував новому уряду для виведення української економіки з кризи негайно розпочати реалізацію реформ, більшість з яких вважаються непопулярними.

Світовий банк дав ключові рекомендації новому уряду. "Ситуація в Україні така, що для подолання наслідків кризи потрібні реформи. Список найнеобхідніших ми вже підготували", - повідомив глава представництва СБ в Україні Мартін Райзер. СБ рекомендує скерувати на інфраструктурні проекти мінімум 1% від ВВП і знизити бюджетний дефіцит.

Для збільшення доходів держбюджету пропонується скасувати дію договору про уникнення подвійного оподаткування з Кіпром і пільги по ПДВ, а для зменшення витрат - встановити максимальний розмір пенсій і знизити виплати працюючим пенсіонерам, а також удвічі підвищити тарифи на послуги ЖКГ. Важливим кроком є і вирішення проблеми з відшкодуванням ПДВ.

СБ наполягає на завершенні в найближчі півроку капіталізації банків і продовженні регуляторної реформи. Вона передбачає зменшення кількості ліцензій на 30% і відмову від сертифікації товарів і послуг, що не проходять ліцензування в Євросоюзі. "Хоча фіскальна реформа є ключовою, для успішного розвитку економіки необхідна реалізація всіх запропонованих змін", - вважає пан Райзер.

До кінця 2011 року СБ пропонує знизити ставки податків на прибуток підприємств і з доходів фізичних осіб, скасувати заборону на продаж сільськогосподарських земель, відмовитися від субсидування пасажирських перевезень, посилити повноваження Антимонопольного комітету і Нацкомісії регулювання електроенергетики, відновити приватизацію. Серед соціальних реформ найбільш важливою стане поступове збільшення терміну виходу жінок на пенсію з 55 до 60 років шляхом щорічного підвищення цього порога на півроку, зазначає КоммерсантЪ.

"Відсутність виборів у найближчій перспективі дозволяє провести непопулярні реформи. Останні роки в уряду такої можливості не було, - зауважує керуючий партнер Ernst & Young Олексій Кредісов. - Але якщо реформи буде перенесено на 2011 рік, малоймовірно, що їх розпочнуть".

Немає коментарів: