вівторок, 9 березня 2010 р.

Гейтс виклав $ 10 млрд. для отримання вакцини, яка повинна скоротити населення Землі

Ілюмінаті
Засновник Microsoft і один з найбагатших людей в світі Біл Гейтс, що має імідж милостивого філантропа, використовуючи свої мільярди через свій (звільнений від оподаткування) «Фонд Біла і Мелінди Гейтс», офіційно займається вирішенням проблем захворювань і браку продовольства в Африці, а також бореться з бідністю. Але на недавній конференції в Каліфорнії Гейтс припідняв завісу над невідомим аспектом своєї «добродійності» — зниженням чисельності населення, або іншими словами — євгеніки.
Гейтс згадав про це на закритій конференції в Лонг-бич, Каліфорнія, під назвою Ted2010 Conference в своїй промові «Оновлюючись до нуля!». Разом з абсурдною з погляду науки пропозицією про штучне скорочення викидів Co2 у всьому світі до нуля до 2050 року, приблизно на четвертій з половиною хвилині своєї промови Гейтс заявив:
"Спочатку ми отримали населення. В світі сьогодні 6,8 млрд. чоловік. Це число зросте до приблизно 9 мільярдів. Тепер, якщо ми дійсно зробимо велику роботу по нових вакцинах, ми зменшимо його, можливо, на 10 або 15 відсотків".
Простою англійською мовою один з найвпливовіших людей в світі чітко сказав, що він чекає вакцини, яка використовуватиметься для скорочення приросту населення Землі. Коли Біл Гейтс говорить про вакцини, він знає, про що говорить. У січні 2010 року на елітному Усесвітньому економічному форумі в Давосі Гейтс оголосив, що протягом наступного десятиліття його Фонд виділить $ 10 млрд. на розробку і доставку нових вакцин «для дітей в країнах, що розвиваються».
Основним акцентом в його багатомільярдному Фонді є вакцинація, особливо в Африці і інших країнах, що розвиваються. «Фонд Біла і Мелінди Гейтс» є членом-засновником Альянса ГАВІ (Глобальний альянс по вакцинації і імунізації) в партнерстві з Усесвітнім банком, ВОЗ і виробниками вакцин. Мета ГАВІ — вакцинація кожної новонародженої дитини на світі, що розвивається. Сьогодні це виглядає як благородна добродійна робота. Проте індустрія вакцин неодноразово була спіймана за руку на приовуванні небезпечних наслідків вакцин від нічого не підозрюючого населення Третього світу, коли вони не можуть позбавитися від західних вакцин.
Деякі організації вважають, що дійсна мета вакцинації в тому, щоб ослабити людей і зробити їх ще сприйнятливішими до хвороб і передчасної смерті.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: