середа, 31 березня 2010 р.

Вашингтонський інститут світової безпеки: Росія — батьківщина терору

московський тероризм на Кавказі. Гори трупів - традиція кремля
Думка про те, що Росія є «жертвою терору», фундаментально помилкова. Росія сама народжує терор в собі. Саме Росія вважається в світі батьківщиною сучасного політичного терору.

Це засвідчив Вашингтонський інститут світової безпеки в особі його директора російських і азіатських програм, політолога Миколи Злобіна, який прокоментував вибухи в московському метро.

«З одного боку, дуже багато емоцій, з іншого — пройшло дуже мало часу для того, щоб написати холодний і зрозумілий текст. Але декілька аспектів події я все ж таки хотів би підняти», — відзначає Злобін.

Експерт констатує: «Зазвичай це називається громадянською війною. Вибухи в метро — чергові. Особливої драматичності їм додає те, що вони відбулися в Москві, а не на Північному Кавказі. Там вони вже давно стали буденними новинами», — відзначає Микола Злобін і продовжує:

«Думка про те, що Росія є «жертвою терору» — фундаментально помилкова. Росія сама народжує терор в собі. В світі саме Росія вважається батьківщиною сучасного політичного терору. За півтора століття вона багато зробила для його інтернаціоналізації».

Джерело: КЦ

Немає коментарів: