вівторок, 6 квітня 2010 р.

"Кадебістам слова не давали!"-націоналісти зірвали прес-конф. інтернаціональних українофобів

українофобські виродки в Інтерфаксі
1 квітня націоналісти з київської "Свободи" зірвали прес-конференцію інтернаціональних українофобів, які приїхали з різних країн, щоб учити нас жити.

"Під прапором" Міжнародного українського союзу учасників війни вони подали позов до Президента України з вимогою скасувати визнання героями Шухевича, Бандери і засудження ОУН-УПА.Список учасників "пресухи": Авігдор Ескін, громадський діяч, публіцист (Ізраїль); Жорж Дигас, голова юридичної комісії ветеранів війни, військової служби і спецслужб, член президії Міжнародного українського союзу учасників війни (Україна); Михайло Сидько, голова відділення Асоціації в’язнів концтаборів і гетто в Ізраїлі (Ізраїль); Михайло Штейман з цієї асоціації (Єрусалим, Ізраїль), Борис Забарко (к.і.н., голова Асоціації малолітніх в’язнів гетто і концтаборів (Україна); Тадеуш Ісакович-Залеський, ксьондз, голова Польського товариства кресовян (Польща) і адвокат Марія Швець.

Всі ці імена я чую вперше, досягнень їхніх не знаю, тому процитую уривок із заяви "Свободи":"...як виявилося, серед учасників – жодного ветерана тої війни. Не можна ж таким назвати махрового кагебіста Жоржа Дигаса, який багато років був вірним служкою злочинної каральної системи СССР, жорстоко придушуючи навіть натяки на прояви української ідентичності. Це той самий Дигас, який у кожному правдивому українцеві бачить «українсько-немецького націоналіста» (саме таким ідіотським терміном гебістські опричники колись називали українських націоналістів). Тепер гебіст Дигас має «легенду»: він – голова юридичної комісії ветеранів війни військової служби і спецслужб, член президії Міжнародного українського союзу учасників війни.

Ще один «ветеран» – глава Польського товариства кресов’ян Тадеуш Ісаковіч-Залеський (1956 року народження). Цей польський шовініст, який ховається за сутаною, відомий своїми антиукраїнськими виступами, наклепами на українців та територіальними претензіями до нашої держави.

Персону наступного приблуди-«ветерана», так званого «громадського діяча і публіциста» з Ізраїлю Авігдора Ескіна (1960 року народження) – залишимо без коментарів. Достатньо прочитати його наклепницькі матеріали про українців. Або ж узнати про його параноїдальний заклик до Януковича нагородити убивцю Бандери Сташинського українськими державними нагородами. Тобто Ескін вимагає нагородити гебістського агента-терориста Сташинського, злочин якого доведено у судовому порядку, а його самого засуджено до 8 років тюрми лише тому, що він був виконавцем злочинних наказів, а винним у злочині був СССР".

Усім цим діячам і їм подібним конче потрібно, щоб Бандера і Шухевич були негідниками і фашистськими запроданцями. Бо якщо Бандера і Шухевич - національні герої і борці за визволення своєї Батьківщини, то хто ж тоді вони??

Відео та фото дивитися тут.

Немає коментарів: