середа, 14 квітня 2010 р.

КАТИНЬ-2. Американці підозрюють, що ФСБ знищила літак Качиньського нейтронною бомбою або ЕМІ

РПЦ - ФСБ
Американці вказують у блогах, що для знищення літака з польським президентом ФСБ застосувала якусь особливу зброю. Американці пишуть про нейтронну бомбу або електромагнітний імпульс (ЕМІ).

Американець з нікому «Клеві» пише в блозі американських військових:

«Ви, ймовірно, чули про жахливу трагедію в Польщі. В усякому разі, у мене виникли питання.

Один польський журналіст відправився на місце катастрофи відразу ж після падіння. У цьому він випередив росіян поліцейських. Він вказав, що чув 2 тихих вибуха і вважає, що це дуже дивно. Незабаром до нього дісталася російська поліція, вони приставили до його лоба пістолет Макарова і погрожували відправити його до в'язниці. Потім вони стали допитувати, що йому вдалося дізнатися.

Що також було дуже дивним це те, що поліція не дозволяла нікому підійти близько до місця катастрофи.

Відразу ж після краху російські поліцейські заявили, що всі мертві. Там навіть не було жодної машини швидкої допомоги. Що стосується пожеж, то була тільки одна або дві, не більше.

Для ідентифікації їм було потрібно цілий день, і вони все ще зберігають в себе фрагменти тіла дружини президента та інших пасажирів, кажучи, що перевіряють ДНК. Вони замітали сліди?

Більш того, російські поліцейські захопили бортовий самописець, і тепер вони стверджують, що з ним щось негаразд, і що від нього нема користі. Чи не могли вони використовувати нейтронну бомбу або ЕМІ (електро-магнітний імпульс — КЦ)?

Всі тіла геть роздерті на дрібні частини. Майже не було пожеж, проте був невеликий дим.

Російська поліція звинувачує пілота, що той нібито ігнорував команди з землі. Проте я в це не вірю, оскільки для такої роботи використовуються найкращі пілоти.

Він мертвий і росіяни можуть говорить тепер про нього все, що завгодно. Спростувати їхні твердження він не в змозі».

Тим часом інформацію американських військових побічно підтверджують російські ЗМІ, які повідомили, що з 98 тіл імовірно вбитих міжнародною терористичною організацією «ФСБ Росії» високопоставлених громадян Польщі досі вдалося ідентифікувати тільки 14, а для ідентифікації інших потрібен аналіз по ДНК.

Дружину президента Марію ідентифікували тільки по знайденій на місці краху обручці. Це означає, що тіл фактично немає. Є дрібні, роздерті в клапті шматки м'яса. Такого ще ніколи не було при одному краху літака, тим більше, що літак з пасажирами впав з висоти лише 15 метрів.

Нагадаємо, що безпосередньо після краху польського літака росіяни повідомили, що в цьому районі крутився літак ФСБ. Фсбшники нібито послухалися диспетчера і «через туман», якого, за свідченням польських журналістів на аеродромі не було, повернулися до Москви у Внуково.

При цьому польському президентському літаку російські диспетчери нібито пропонували «через туман» летіти на вибір до Мінська або до Москви. Наступного дня, проте, росіяни повідомили, що полякам нібито пропонували летіти до білоруського Вітебська, який взагалі не згадувався в повідомленнях від 10 квітня.

В результаті в незалежних спостерігачів складається враження, що росіяни польському літаку взагалі нічого не пропонували і спокійно дозволили посадку.

Проговорившись про літак ФСБ, росіяни розписалися в тому, що чекістам на цьому літаку із самого початку в Смоленську (але не в повітрі) робити було нічого, інакше б вони приземлилися в Мінську, а не в Москві, в поїхали б наземним транспортом до Смоленська.

Наступного дня літак ФСБ росіяни перейменували в літак ФСО, а потім про нього взагалі говорити перестали, мабуть, зрозумівши свою помилку.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: