вівторок, 20 квітня 2010 р.

КАТИНЬ-2. Польська військова прокуратура зажадала від росіян невідкладно повернути всі чорні скриньки і документи

московські вбивці
За повідомленням польської державної ІА ПАП, польська військова прокуратура випустила прес-реліз, в якому мовиться, що « в даний час всі слідчі дії на місці катастрофи закінчені, уламки Tu-154M вивезені».

Тому головний військовий прокурор Польщі полковник Кршистоф Парульський зажадав від росіян невідкладно повернути дві чорні скриньки, що залишилися, і захоплені росіянами на місці катастрофи документи.

Окружна військова прокуратура Варшави почала своє власне слідство 10 квітня, незалежно відслідства цивільної прокуратури, яка співробітничає з російською генпрокуратурою.

В четвер варшавський Інститут авіатехнології приступив до вивчення чорної скриньки, яку росіяни повернули Польщі, оскільки вона зашифрована і для них не представляє цінності. Чорна скринька був сконструйована однією польською фірмою таким чином, що її вміст можуть прочитати тільки польські фахівці.

Також повідомляється, що варшавська військова прокуратура зажадала від 36-го спеціального авіаційного полку всі дані про погодні умови в день катастрофи, передає з посиланням на ПАП Балтійське агентство новин BNS.

Про цю інформацію ПАП не повідомили ні росіяни, ні західні ЗМІ.

Тим часом продовжує поступати інформація, що міжнародна терористична організація ФСБ Росії прийшла в дику лють за публікацію на Кавказ-Центрі серії матеріалів, які дають підстави вважати, що ця банда за наказом Путіна вбила Президента Польщі Качиньського.

Підконтрольні ФСБ російські інформаційні агентства обсипають зараз КЦ такою лайкою, природно, не вказуючи причини своєї люті, яка ще ніколи раніше не використовувалася ФСБ за всі роки існування КЦ, навіть за часів найгучніших операцій кавказьких моджахедів, які КЦ об'єктивно висвітлював.

Наприклад, ФСБшна агенція UralDaily.ru, що базується на Уралі, написала про нас абсолютно порожню статтю на порожньому місці, повну наступного:

«- Кривавий, брехливий і патологічно деструктивний Кавказ-Центр, повний інформаційної муті і ненависті, недолюдки з клоаки, насіння зла, людський накип, в кривавому друшляку, зараза».

Джерело: КЦ

Немає коментарів: