неділя, 29 листопада 2009 р.

У Польщі набув чинності закон про «хімічну кастрацію» педофілів

 педофіли
Президент Польщі Лех Качинський підписав закон про запровадження фармакологічного лікування (так звану хімічну кастрацію) педофілів.

Закон передбачає примусове фармакологічне лікування для осіб, які зґвалтували дітей молодше 15 років чи скоїли інцест. Посилюється також покарання за такий злочин – до щонайменше 3 років тюрми.

В інших випадках необхідність фармакологічної терапії засудженого визначатиме суд, який прийматиме це рішення за 6 місяців до того, як особу мають випустити на волю.
Раніше закон про «хімічну кастрацію» педофілів підтримали обидві палати польського парламенту.

В Україні введення «хімічної кастрації» педофілів вже підтримав Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

*** Хімічна кастрація для педофілів і ґвалтівників застосовується в багатьох європейських країнах світу і деяких американських штатах. Сексуальним злочинцям роблять ін`єкції спеціальних препаратів, що пригнічують лібідо.

Джерело: Тризуб

1 коментар:

Оленка сказав...

Дуже потрібний знак!
Не завадило б цей знак додати до загальних Українських «Дорожніх знаків», а також прийняти закон «про запровадження фармакологічного лікування (так звану хімічну кастрацію) педофілів».
Але поки в парламенті більшість «подібних цьому малюнку» то можна розмістити цей знак самовільно, щоб інформувати учасників дорожнього руху і населення «про обмеження!!!», бо президентські вибори попереду, а українська нація знаходиться у стані афекту.
Українці повинні розуміти, що «вирок», прийняте рішення про ту чи іншу кандидатуру на виборах, не можна буде апелювати і пом’якшити одразу.