понеділок, 30 листопада 2009 р.

ШПИГУНИ І ЗРАДНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗНИЩУВАТИ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ!

Український мілітаризм


США нададуть Україні допомогу в ліквідації оперативно-тактичних ракетних комплексів «Скад».
Сьогодні у Києві тимчасово виконуючий обов’язки міністра оборони України Валерій Іващенко і тимчасовий повірений у справах Посольства США в Україні Джеймс Петтіт підписали Меморандум про порозуміння між Міноборони України та Державним департаментом США про допомогу у ліквідації та демілітаризації ракетних комплексів «Скад» і обладнання, матеріалів та компонентів ракетного палива, що входять до їх складу.
Як наголосив після підписання документу В.Іващенко, ліквідація оперативно-тактичних ракетних комплексів «Скад», які ще залишилися на озброєнні у Збройних силах України, є черговим етапом реалізації програми Спільного зменшення загрози, що здійснюється за технічної та фінансової допомоги уряду США.
«Україна продовжує виконувати свої зовнішньополітичні зобов’язання щодо позбавлення зброї масового знищення», - сказав т.в.о. міністра оборони.
За словами В.Іващенка, оперативно-тактичний ракетний комплекс «Скад» створювався як можливий носій ядерної зброї.
«Дуже важливо (ліквідувати комплекси «Скад»), і ми вдячні уряду США за постійну ефективну і дружню допомогу», - підкреслив В.Іващенко.
Слід зазначити, що на сьогодні у складі Збройних сил України залишилася одна ракетна бригада, на озброєнні якої є оперативно-тактичні ракетні комплекси «Скад».
Після ліквідації цієї ракетної оперативно-тактичної зброї в Україні взагалі не залишиться ракетних комплексів такого класу, що матиме негативний вплив на рівень забезпечення національної безпеки і оборони держави.
Джерело: Тризуб

Немає коментарів: