пʼятницю, 27 листопада 2009 р.

Українка Наталія Добринська виграла Кубок світу в багатоборстві!

Наталія Добринська
Українка, олімпійська чемпіонка Ігор ХХІХ Олімпіади в Пекіні з легкої атлетики Наталія Добринська стала переможницею нинішніх змагань Кубка світу в багатоборстві Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF).

За підсумком трьох виступів на етапах Кубка світу - а участь у будь-яких 3 з 14-ти кубкових подій була головною умовою допуску атлетів до боротьби за трофей - Добринська зайняла перше місце в загальному заліку з 19487 балами. Ще одна українка - Ганна Мельниченко розташувалася на третій сходинці рейтингу, випередивши іншу свою партнерку по збірній - Людмилу Йосипенко на 39 очок.

Переможцем Кубка світу в багатоборстві в змаганнях чоловіків став чинний Чемпіон світу з декатлону американець Трей Харді, українець Олексій Касьянов поступився американцеві 511 очками і у підсумку став третім.